Статті

27.Січ.2020

СОЦІАЛЬНИЙ ПАСПОРТ Житомирського навчально-виховного комплексу №34 «Гармонія» 2019-2020 навчальний рік станом на 01.01.2020 р. Здобувачі освіти, які перебувають на обліку служби у справах дітей, як діти, які перебувають в складних життєвих обставинах Діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування Здобувачі освіти з багатодітних сімей Здобувачі освіти з мало-забезпе-чених сімей Здобувачі освіти, батьки яких загинули під час виконання … Продовжити читання “Соціальний паспорт ЖНВК №34 “Гармонія” станом на 01.01.2020″

Детальніше
26.Січ.2020

Стаття 89. КУПАП . Жорстоке поводження з тваринами. Жорстоке поводження з тваринами – знущання над тваринами, завдання побоїв або вчинення інших насильницьких дій, що завдали тварині фізичного болю, страждань і не спричинили тілесних ушкоджень, каліцтва чи загибелі, залишення тварин напризволяще, у тому числі порушення правил утримання тварин, –тягнуть за собою накладення штрафу від двохсот до … Продовжити читання “Жорстоке поводження з тваринами: що чекає кривдників”

Детальніше
04.Гру.2019

Незмінною частиною роботи соціального педагога навчального закладу є опікування дітьми, що відносяться до пільгових категорій населення. У закладі освіти постійно ведеться облік таких дітей та 4 рази на рік, тобто 1 раз на квартал, достовірні дані подаються до департаменту освіти ЖМР. Такі дані мають назву «соціальний паспорт закладу» . СОЦІАЛЬНИЙ ПАСПОРТ Житомирського навчально-виховного комплексу №34 … Продовжити читання “Про особливості роботи соціального педагога”

Детальніше
16.Лис.2019

Чимало батьків нехтують режимом дня своєї дитини. У них завжди напоготові стандартна відповідь: «А нам педіатр нічого про це не говорив» або «Так режим є в дитячому садку, а вдома він навіщо?». Як наслідок, до шести років у багатьох дітей у тій чи тій формі розвивається невротичний стан, з’являються маніпулятивні й істеричні прояви. Батьків такі … Продовжити читання “Режим дня: чи потрібен він дітям?”

Детальніше
16.Лис.2019

На виконання листа Міністерства освіти і науки України «Щодо проведення тижня безпеки дорожнього руху» , 15 листопада 2019 року у ЖНВК № 34 “Гармонія” пройшов єдиний національний урок «Безпечна країна». Захід був присвячений дотриманню правил дорожнього руху. У ньому взяли участь учні 1, 3 та 4-го класів. Тему безпеки дорожнього руху соціальний педагог М.А. Ашихіна … Продовжити читання “Єдиний національний урок “Безпечна країна””

Детальніше