Статті

15.Чер.2020

Казка перед сном – чудовий спосіб демонстрації вашої любові до дитини. Читаючи дитині на ніч, ви не тільки розважаєте її і розвиваєте, ви таким чином показуєте свою любов до малюка. Вам може здаватися: ну що можуть дати 15 хвилин читання? Не сумнівайтеся – дуже багато! Якщо ви будете читати дитині на ніч щодня, малюк точно … Продовжити читання “Чому корисно читати дитині перед сном?”

Детальніше
01.Чер.2020

Сьогодні, 1 червня, відзначають Міжнародний день захисту дітей. В Україні святу виповнюється  22 роки, а  у всьому світі його відзначають вже 61 рік з однією метою – захистити малюків планети від насильства, голоду, неможливості отримання освіти, медобслуговування та інших бід.  В Україні 1 червня не є вихідним, але для дітей завжди виглядає особливо святково: це … Продовжити читання “День захисту дітей у НВК “Гармонія””

Детальніше
01.Чер.2020

День захисту дітей, який припадає на перший день літа – одне з найстаріших міжнародних свят, його відзначають у всьому світі з 1950 року. Рішення про його проведення було ухвалено Міжнародною демократичною федерацією жінок на спеціальній сесії в листопаді 1949 року. Головним символом свята є прапор зеленого кольору. На ньому зображена наша планета, на якій розташовані … Продовжити читання “День захисту дітей в колі сім`ї”

Детальніше
14.Тра.2020

Дошкільне дитинство — особливий етап у житті дитини, який не лише обумовлює її загальний розвиток, а й проектує усе подальше життя. Дорослі мають розуміти унікальність цього періоду, сприймати дитину як цінність і найголовніше — усвідомлювати свою відповідальність за її гармонійний розвиток. Емоційні взаємини батьків з дитиною спонукають її розкривати потенціал, формують у неї почуття значущості, сприяють подальшій … Продовжити читання “Дитина — дзеркало батьків, або Що потрібно знати про дитячу агресію”

Детальніше
14.Тра.2020

Якщо ти потрапив в ситуацію насильства, або скоїв насильство, або став свідком  І. Звернись до будь-кого зі списку нижче: на Національну дитячу «гарячу лінію» за номером 0-800-500-225 або 116 111 (безкоштовно зі стаціонарного та мобільного, анонімно) поліції за номером «102» дорослих, кому ти довіряєш: працівників закладу освіти, де ти навчаєшся; старший брат/сестра, інший/інша родич/родичка, сусіди … Продовжити читання “Рекомендації «Алгоритми дій дитини в ситуації домашнього насильства в умовах дистанційного навчання»”

Детальніше