Сторінка фахівця

27.Вер.2023

З метою формування навичок безпечної поведінки на вулицях і транспорті, активізацією роботи з попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, узагальнення та розповсюдження кращих форм і методів профілактичної роботи серед дошкільників з безпечної поведінки на дорозі з 1 по 29 вересня 2023 року в закладі був проведений місячник «Зелений вогник». Був розроблений план проведення заходів на даний період та … Продовжити читання “Звіт про проведення місячника безпеки дорожнього руху «Зелений вогник»”

Детальніше
08.Вер.2023
Детальніше
03.Вер.2023
Детальніше
03.Вер.2023

Діти завжди потребують уваги і турботи дорослих. А особливо – в екстремальних ситуаціях. Наразі діти в Україні перебувають у стані війни –  чують сирени під час ракетних атак, спостерігають руйнування будівель, здригаються від вибухів,  стають свідками людських втрат. Через ці події багато дітей переживають стрес. Коли дитина тривожиться, вона може стати гіперактивною, примхливою, плаксивою. Вона може погано … Продовжити читання “Як зберегти емоційне здоров’я дітей під час війни”

Детальніше
30.Сер.2023

Методичні рекомендації щодо комунікації з дітьми дошкільного віку з родин учасників ООС/АТО, внутрішньо переміщених осіб та організації взаємодії з їхніми батьками Діти дошкільного віку з родин учасників ООС/АТО та внутрішньо переміщених осіб, а також діти, які живуть у розташованих на лінії зіткнення населених пунктах, пережили та переживають травмівні події різного характеру, як от: розлука з рідними та … Продовжити читання “Методичні рекомендації щодо комунікації з дітьми дошкільного віку з родин учасників ООС/АТО”

Детальніше
30.Сер.2023

Перша допомога – це проведення найпростіших медичних заходів для порятунку життя, зменшення страждань потерпілого від надзвичайної ситуації і попередження розвитку можливих ускладнень.  Професійно таку допомогу надають, звичайно ж, медики, але не завжди швидка допомога може прибути вчасно на місце події. Тому вміння кожного з нас надати першу необхідну допомогу постраждалим до прибуття служб порятунку може … Продовжити читання “Як надати першу медичну допомогу при різних видах ушкоджень: алгоритм дій”

Детальніше
30.Сер.2023

Давайте спробуємо дещо знизити градус тривожності та дізнатися, як правильно говорити про щось небезпечне із дітьми (якщо ви ще цього не зробили та шукали вдалі формулювання). «З дітьми важливо говорити про надзвичайні ситуації зокрема для того, щоб інформація, яку вони можуть отримати під час самої НС, не шокувала й не травмувала їх», – підкреслює дитяча … Продовжити читання “Як підготувати дітей до надзвичайних ситуацій?”

Детальніше
30.Сер.2023

Консультація для батьків Якщо ви знаходитесь в укритті, то варто пояснити дитині, що зараз у нашій країні війна, але наша армія зупиняє всі сили ворога. Зробити акцент: «Наша армія дуже сильна». Пояснити сигнали сирени: «Коли ти чуєш сирени, це означає, що наша армія поруч, вона виявила небезпеку і бореться з нею. І це означає, що … Продовжити читання “Як подбати про дитину, якщо ви знаходитеся з нею в укритті”

Детальніше
24.Сер.2023

 

Детальніше
24.Сер.2023

 

Детальніше
24.Сер.2023

Сьогоднішнє свято в ЖЗДО №34 проходило під гаслом «Нехай у кожної дитини живе любов до України». Ми щасливі, що народилися і живемо в такій чудовій, багатій, мальовничій землі, у нашій славній Україні. Де б ми не були, скрізь відчуваємо поклик рідної землі, хвилюємось аж до сліз, зачувши слово рідне. Нехай вітер свободи розносить пахощі українських … Продовжити читання “З Днем Незалежності!”

Детальніше
23.Сер.2023

Сьогодні в закладі дошкільної освіти № 34 дошкільнята святкують день українського прапора. Нехай небо над головою буде завжди ясним і блакитним, нехай прапор України гордо в’ється на вітрі і наповнює душу патріотизмом і прагненням до світлого майбутнього.💙💛    

Детальніше
16.Сер.2023

Україна живе у стані війни.  У зв’язку з цим у дорослих виникає питання, як говорити з дітьми на тему війни та й взагалі, чи говорити про це. Психологи запевняють, що говорити про те, що відбувається, з дітьми треба. По-перше, тому що питання, які стосуються життя і смерті, добра і зла, вимагають роз’яснення та підтримки з боку значущого … Продовжити читання “Як говорити з дітьми про війну”

Детальніше
15.Сер.2023

Родина – це природний осередок найглибших людських почуттів, де дитина засвоює основи моралі серцем і душею, коли розвиваються почуття доброти, чуйності, любові до рідного краю. У родинному середовищі по особливому сприймаються звичаї та традиції, рідна природа, спогади старших. Плекаючи у дітей почуття любові до Батьківщини, виховуючи майбутніх громадян держави, дорослі мають їм прищепити глибоку повагу … Продовжити читання “Пам’ятка для батьків з питань формування національно-патріотичного виховання дітей”

Детальніше
14.Сер.2023

1. Говоріть з дітьми про Батьківщину. Дехто з батьків вважає, що говорити з дітьми про Батьківщину зайве, або ще зарано. Однак цінність сімейних бесід і розмов саме в тому, що відбуваються вони у безпосередній і довірливій атмосфері. І тоді розумне і влучне слово батька або матері, дідуся чи бабусі про Батьківщину глибоко входить у свідомість … Продовжити читання “Поради батькам щодо патріотичного виховання дошкільників”

Детальніше
11.Сер.2023

1.Привчайте дитину дбайливо ставитися до речей, іграшок, книжок. Поясніть, що в кожну річ вкладено працю багатьох людей. Сходіть з дитиною в бібліотеку і подивіться, як там зберігають книги. Цей ігровий прийом «як у бібліотеці» допоможе привчити дитину до дбайливого ставлення до книги. 2. Дошкільники дуже рано починають проявляти інтерес до історії країни, краю. Організуйте екскурсії … Продовжити читання “Як залучити дітей до морально-патріотичного виховання вдома?”

Детальніше
10.Сер.2023
Детальніше
10.Сер.2023
Детальніше
10.Сер.2023
Детальніше
10.Сер.2023
Детальніше