Статті

08.Кві.2020

Торгівля дітьми – це комплексна проблема. Потрапивши в ситуацію торгівлі дітьми, дитина постає перед загрозою фізичного, психологічного та сексуального насильства, побиття, зґвалтування, примусової проституції, підневільної важкої праці, у тому числі у шкідливих умовах, нелегальної трансплантації органів, примусового жебрацтва тощо. Торгівля дітьми значною мірою руйнує права дитини на насолоду дитинством та ведення повноцінного корисного та достойного … Продовжити читання “Специфіка проблеми торгівлі дітьми”

Детальніше
25.Бер.2020

Пандемія COVID-19 в світі – топ тема всіх новин та розмов. Загальнодержавний карантин наразі запроваджений від 12 березня до 24 квітня 2020 року. Утім, важливо пам’ятати не лише про фізичне, але і про психічне здоров’я, адже інформаційний простір переповнений різноманітними сенсаціями, «рекомендаціями експертів», постами, які не стільки інформативні та корисні, скільки здебільшого викликають паніку або … Продовжити читання “Режим «карантин»: як адаптуватись, організувати навчання дітей та зберегти психічне здоров’я родини”

Детальніше
03.Бер.2020

Діагностика. Як визначити на початкових стадіях коронавірус? На початковій стадії коронавірус має такі ж симптоми, що і інші гострі вірусні захворювання. Визначити можуть тільки спеціальні тести. Найпоширенішими симптомами є головний біль, кашель, лихоманка та утруднення дихання, в деяких випадках – діарея або кон’юнктивіт. Новий штам коронавірусу може викликати тяжку форму пневмонії. В цьому його небезпека. … Продовжити читання “Коронавірус. Рекомендації МОЗ”

Детальніше
29.Лют.2020

Нині в Україні батьки мають змогу самостійно вирішувати, з якого віку їхня дитина розпочне навчання у школі — у шість чи у сім років. Основний чинник, що впливає на їхнє рішення — стан здоров’я дитини. Здебільшого для батьків її фізична готовність до навчання у школі є вагомішою, аніж психологічна. Таке ставлення пов’язано із загальним зниженням рівня здоров’я дітей. … Продовжити читання “Першокласник-шестирічка або коли варто розпочинати навчання у школі”

Детальніше
29.Лют.2020

Проблема торгівлі людьми – одного з найнегативніших явищ сучасного суспільства – уперше була піднята правозахисниками на початку ХХ століття. У той час особлива увага приділялася жінкам з Великобританії, яких змушували до проституції в країнах континентальної Європи. Так з’явився термін ”біле рабство”, який пізніше поширився на загальне поняття торгівлі людьми. З тих пір феномен торгівлі людьми … Продовжити читання “Що таке торгівля людьми?”

Детальніше