Медицина

06.Бер.2023

Як розпізнати «Кракена» — нового мутанта COVID-19 Як медсестрі забезпечити фізичне дистанціювання  Періодично на прийомі ми діагностуємо вірус SARS-COV-2 (далі — COVID-19), але, на щастя, перебіг цього захворювання — не настільки тяжкий, як у попередні роки. COVID-19 постійно мутує, змінюються штами, інтенсивність поширення захворювання і його перебіг, частота госпіталізації та рівень смертності. Новий штам «Кракен», за … Продовжити читання “Здійснюємо профілактику кракен”

Детальніше
06.Лют.2023

Холодова алергія – досить поширене захворювання серед людей будь-якого віку та статі, особливо до нього схильні жінки та діти. Патологія проявляється переважно на холодну погоду через вплив низьких температур на шкірний покрив і супроводжується вкрай неприємною симптоматикою, а в окремих випадках – навіть смертельно небезпечна. Що таке алергія на холод? Алергія на холод – індивідуальна … Продовжити читання “Холодова алергія”

Детальніше
26.Січ.2023

КАЛИНА Містить вітамін С, який допомагає організму «пережити» стресові ситуації Має протинабрякову та противірусну дію Містить кверцитин, цинк, селен та амінокислоти, які поліпшують синтез гормонів щитовидної залози та наднирників Нормалізує роботу серця Поліпшує травлення та засвоєння їжі Містить пектини та фітостерини — речовини, які запобігають атеросклеротичним «бляшкам» на судинах ШИПШИНА Містить катехіни — найцінніші компоненти … Продовжити читання “Які зимові ягоди зміцнюють імунітет і поліпшують психічний стан”

Детальніше
24.Січ.2023

Медичні сестри ЖЗДО № 34 Тетяна БАРИЛЬЧУК та Оксана КУЗЬМЕНКО навчають педагогів закладу надавати першу допомогу. Головне дотримуватися основних принципів надання першої допомоги: • правильність і доцільність (якщо ви не впевнені в своїх діях – краще утриматись; головне правило першої допомоги – не нашкодити); • швидкість; • продуманість, рішучість, спокій. Адже вміння кожного з нас … Продовжити читання “Надання першої медичної допомоги”

Детальніше
19.Січ.2023

Звички, зокрема харчові, формуються в дитинстві та перетворюються на стиль життя в дорослому віці. Що раніше дитина навчиться харчуватися збалансовано, то більше користі отримає для здоров’я. Як же зробити харчування дитини здоровим — розберемо далі. Станьте для дитини взірцем Найліпший спосіб долучити дитину до здорового харчування — власний приклад. Намагайтеся збирати за столом усю родину … Продовжити читання “Шість мультфільмів про здорові харчові звички дітей”

Детальніше