Медицина

03.Бер.2020

Діагностика. Як визначити на початкових стадіях коронавірус? На початковій стадії коронавірус має такі ж симптоми, що і інші гострі вірусні захворювання. Визначити можуть тільки спеціальні тести. Найпоширенішими симптомами є головний біль, кашель, лихоманка та утруднення дихання, в деяких випадках – діарея або кон’юнктивіт. Новий штам коронавірусу може викликати тяжку форму пневмонії. В цьому його небезпека. … Продовжити читання “Коронавірус. Рекомендації МОЗ”

Детальніше
07.Лис.2019

Дифтерія – це гостре інфекційне захворювання, яке характеризується запаленням переважно слизових оболонок ротоглотки та явищами загальної інтоксикації з переважним ураженням серцево-судинної та нервової систем. Збудником захворювання є дифтерійна паличка (коринебактерія), яка виробляє екзотоксин, стійка до дії різних чинників і у зовнішньому середовищі може зберігатися до 15 діб, проте кип’ятіння та 1% розчину сулеми знищують палички … Продовжити читання “Що треба знати про дифтерію?”

Детальніше
25.Лип.2019

Стежте, аби дитина носила головний убір — панаму, косинку чи кепку. Бажано, щоб він був світлого кольору. Скористайтеся сонцезахисними окулярами. Будьте уважні, коли обираєте окуляри для дитини, адже чимало з них — декоративні. Такі окуляри не лише не захищають очі від ультрафіолетових променів, а й можуть нашкодити дитині. Купуйте дитячі сонцезахисні окуляри в оптиці й … Продовжити читання “Як уберегти дитину від теплового удару”

Детальніше
03.Чер.2019

     З настанням літньої пори року звичний життєвий устрій міняється, адже літо – це відпочинок, це дача, море або річка, пляж і сонце, а разом з цим змінюється інтенсивність обмінних процесів, трансформуються смакові переваги, змінюється апетит. Діти починають відмовлятися від звичних обідів і вечерь, переходячи на більш легке харчування, а батьки починають хвилюватись – чи … Продовжити читання “Правила дитячого харчування влітку”

Детальніше
12.Кві.2019

За оперативними даними Центру громадського здоров’я МОЗ України, протягом 14-го тижня 2019 р. на кір захворіли 2 250 людей – 1 121 дорослий і 1 129 дітей. Щеплення — єдиний надійний захист від кору, особливо якщо у вашому регіоні зафіксовано спалах захворюваності.       Після кількох тижнів падіння рівень захворюваності на кір в Україні знову зростає. … Продовжити читання “Час обирати здоров’я”

Детальніше