Медицина

07.Лис.2019

Дифтерія – це гостре інфекційне захворювання, яке характеризується запаленням переважно слизових оболонок ротоглотки та явищами загальної інтоксикації з переважним ураженням серцево-судинної та нервової систем. Збудником захворювання є дифтерійна паличка (коринебактерія), яка виробляє екзотоксин, стійка до дії різних чинників і у зовнішньому середовищі може зберігатися до 15 діб, проте кип’ятіння та 1% розчину сулеми знищують палички … Продовжити читання “Що треба знати про дифтерію?”

Детальніше
25.Лип.2019

Стежте, аби дитина носила головний убір — панаму, косинку чи кепку. Бажано, щоб він був світлого кольору. Скористайтеся сонцезахисними окулярами. Будьте уважні, коли обираєте окуляри для дитини, адже чимало з них — декоративні. Такі окуляри не лише не захищають очі від ультрафіолетових променів, а й можуть нашкодити дитині. Купуйте дитячі сонцезахисні окуляри в оптиці й … Продовжити читання “Як уберегти дитину від теплового удару”

Детальніше
03.Чер.2019

     З настанням літньої пори року звичний життєвий устрій міняється, адже літо – це відпочинок, це дача, море або річка, пляж і сонце, а разом з цим змінюється інтенсивність обмінних процесів, трансформуються смакові переваги, змінюється апетит. Діти починають відмовлятися від звичних обідів і вечерь, переходячи на більш легке харчування, а батьки починають хвилюватись – чи … Продовжити читання “Правила дитячого харчування влітку”

Детальніше
12.Кві.2019

За оперативними даними Центру громадського здоров’я МОЗ України, протягом 14-го тижня 2019 р. на кір захворіли 2 250 людей – 1 121 дорослий і 1 129 дітей. Щеплення — єдиний надійний захист від кору, особливо якщо у вашому регіоні зафіксовано спалах захворюваності.       Після кількох тижнів падіння рівень захворюваності на кір в Україні знову зростає. … Продовжити читання “Час обирати здоров’я”

Детальніше
01.Бер.2019

    На підставі Закону України «Про захист населення від інфекційних захворювань» та з метою попередження подальшого розповсюдження захворюваності на кір міською комісією з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (протокол №3 від 1 лютого 2019 року) було прийнято рішення щодо заборони відвідування закладів освіти дітям, які не отримали профілактичних щеплень. При цьому звертаю Вашу … Продовжити читання “Наше здоров’я в наших руках”

Детальніше