Методична робота

27.Вер.2023

З метою формування навичок безпечної поведінки на вулицях і транспорті, активізацією роботи з попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, узагальнення та розповсюдження кращих форм і методів профілактичної роботи серед дошкільників з безпечної поведінки на дорозі з 1 по 29 вересня 2023 року в закладі був проведений місячник «Зелений вогник». Був розроблений план проведення заходів на даний період та … Продовжити читання “Звіт про проведення місячника безпеки дорожнього руху «Зелений вогник»”

Детальніше
30.Сер.2023

Методичні рекомендації щодо комунікації з дітьми дошкільного віку з родин учасників ООС/АТО, внутрішньо переміщених осіб та організації взаємодії з їхніми батьками Діти дошкільного віку з родин учасників ООС/АТО та внутрішньо переміщених осіб, а також діти, які живуть у розташованих на лінії зіткнення населених пунктах, пережили та переживають травмівні події різного характеру, як от: розлука з рідними та … Продовжити читання “Методичні рекомендації щодо комунікації з дітьми дошкільного віку з родин учасників ООС/АТО”

Детальніше
30.Сер.2023

Перша допомога – це проведення найпростіших медичних заходів для порятунку життя, зменшення страждань потерпілого від надзвичайної ситуації і попередження розвитку можливих ускладнень.  Професійно таку допомогу надають, звичайно ж, медики, але не завжди швидка допомога може прибути вчасно на місце події. Тому вміння кожного з нас надати першу необхідну допомогу постраждалим до прибуття служб порятунку може … Продовжити читання “Як надати першу медичну допомогу при різних видах ушкоджень: алгоритм дій”

Детальніше
30.Сер.2023

Давайте спробуємо дещо знизити градус тривожності та дізнатися, як правильно говорити про щось небезпечне із дітьми (якщо ви ще цього не зробили та шукали вдалі формулювання). «З дітьми важливо говорити про надзвичайні ситуації зокрема для того, щоб інформація, яку вони можуть отримати під час самої НС, не шокувала й не травмувала їх», – підкреслює дитяча … Продовжити читання “Як підготувати дітей до надзвичайних ситуацій?”

Детальніше
30.Сер.2023

Консультація для батьків Якщо ви знаходитесь в укритті, то варто пояснити дитині, що зараз у нашій країні війна, але наша армія зупиняє всі сили ворога. Зробити акцент: «Наша армія дуже сильна». Пояснити сигнали сирени: «Коли ти чуєш сирени, це означає, що наша армія поруч, вона виявила небезпеку і бореться з нею. І це означає, що … Продовжити читання “Як подбати про дитину, якщо ви знаходитеся з нею в укритті”

Детальніше
04.Сер.2023

Літо – прекрасна пора року, що дарує нам чудову нагоду долу­чити дітей до праці у природі, розширити їх природничі знання, навчити бачити красу навколишнього світу, любити та берегти його. Влітку з дошкільниками можна здійснити багато цікавої та корисної роботи на ділянці дошкільного навчального закладу. За умови належної організації така робота не тільки є джерелом позитивних емоцій у … Продовжити читання “Організація праці дітей на городі та квітнику”

Детальніше
04.Сер.2023
Детальніше
04.Сер.2023

У мирний час не всі й не завжди усвідомлюють значення патріотичного виховання. Тож утриматися від перекосів, забезпечити єдність патріотичного із соціально-громадянським і морально-правовим вихованням буває складно. Та наразі життя утверджує в тому, що силу духу, патріотичний настрій, любов до своєї країни, віру в правду й перемогу в потрібний час із кишені не виймеш. Усе це — результат цілеспрямованого виховання. Які освітні завдання реалізовувати Патріотичне виховання має починатися … Продовжити читання “Моя країна — Україна, або Виховуємо патріотів змалечку”

Детальніше
04.Сер.2023

Консультація для вихователів Улітку відкриваються нові можливості для ознайомлення дітей з природою: в природі відбувається багато змін. Збільшується час перебування дітей на ділянці (до 3,5-4 годин), тому необхідно заздалегідь продумувати діяльність дорослих і дітей на прогулянці. Щоб організувати цікаві спостереження дітей, вихователям слід добре знати послідовність настання тих чи інших явищ, природу рідного краю, екологію … Продовжити читання “Літні спостереження на прогулянці”

Детальніше
04.Сер.2023

Якщо Вам вдасться вибратися на природу (ліс, парк), обов’язково ознайомтеся з правилами безпеки влітку. У таких місцях зазвичай багато кліщів, укуси яких небезпечні важкими захворюваннями (енцефаліт, хвороба Лайма). Тому дитину краще одягнути в штани і закрите взуття. Причому брюки слід заправити в шкарпетки. Не завадить і обробка поверхні одягу засобами від комах. Поясніть дитині, що … Продовжити читання “Безпека влітку”

Детальніше
01.Чер.2023

Зміцнення здоров’я, удосконалення роботи всіх фізіологічних систем дитячого організму, набуття рухового досвіду забезпечується цілим комплексом за гартувальних процедур та різноманітними формами роботи з фізичного виховання. Ми повинні прагнути, щоб діти отримували задоволення від самої рухової діяльності, діставали насолоду від виконання фізичних вправ і досягнутих результатів у власному фізичному вдосконаленні. За твердженням О Сударєва, гігієнічною нормою … Продовжити читання “Шляхи оптимізації рухової діяльності дошкільнят”

Детальніше
01.Чер.2023

Консультація для батьків Б Е З П Е К А   В А Ш О Ї   Д И Т И Н И Формування у кожного вихованця активної життєвої позиції щодо власного життя та власної безпеки, озброєння його знаннями та навичками безпечної поведінки вдома, на вулиці, у дитячому садку тощо, збереження та зміцнення здоров»я, формування здорового способу життя дошкільнят – одне з … Продовжити читання “Безпека дитини в довкіллі”

Детальніше
01.Чер.2023

Вода становить близько 80 % маси тіла дитини. З дорослішанням частка води в її організмі зменшується до 68-72 %. Вода є транспортувальником резон в організмі, середовищем для здійснення біохімічних реакцій, адже вона є добрим розчинником. Разом з водою до організму потрапляють різноманітні макро- та мікроелементи. Вода, яку ми даємо пити дітям у дошкільному закладі, має … Продовжити читання “Питний режим в дитячому садочку”

Детальніше
10.Тра.2023
Детальніше
10.Тра.2023
Детальніше
15.Лют.2023
Детальніше
11.Лют.2023
Детальніше
17.Січ.2023

Гра як засіб соціалізації дошкільника. Дошкільне дитинство – короткий, але важливий, унікальний період життя людини. В ці роки дитина отримує початкові знання про навколишнє життя, у неї починає формуватися певне відношення до людей, до праці, виробляються навички і звички правильної поведінки, складається характер. Дитина володіє своїми специфічними людськими правами, проголошеними в Декларації про права дитини, … Продовжити читання “Консультація для вихователів”

Детальніше
17.Січ.2023

“Розвиток дрібної моторики рук у дітей дошкільного віку”  Батьків завжди хвилює питання, як забезпечити повноцінний розвиток дитини і як правильно підготувати його до школи. Вченими доведено, що розвиток руки та розвиток мови і мислення дитини тісно зв’язані між собою. Розвиток дрібної моторики це один з найважливіших показників інтелектуальної готовності малюка до шкільного навчання. Зазвичай, якщо … Продовжити читання “Поради батькам майбутніх першокласників”

Детальніше
14.Гру.2022
Детальніше