Практичний психолог

10.Лют.2023

Поведінка дитини: безпорадність і пасивність Малі діти знають, що не можуть захистить себе самі. Коли стається лихо, вони почувають себе ще більш безпорадними. Вони хочуть бути впевненими, що батьки можуть їх захистити. Діти можуть виражати це незвичайно тихою або нервовою поведінкою. РЕАКЦІЯ БАТЬКІВ Забезпечуйте своїй дитині втіху, відпочинок, їжу та напої, а також умови для … Продовжити читання “Поради для батьків:  як надавати допомогу дітям дошкільного віку після травмуючих подій”

Детальніше
10.Гру.2022

В рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» в ЗДО №34 практичним психологом проведено профілактичне заняття з дітьми старших груп на тему: «Ні насиллю! Радіємо життю з позитивними емоціями!». Для того, щоб зупинити поширення насильства потрібно продовжувати ознайомлення вихователів, батьків і дітей з інформацією про прояви насильства, а також його наслідки. Батькам слід спостерігати … Продовжити читання “Діти України за щасливе майбутнє!”

Детальніше
06.Гру.2022

  Триває вторгнення Росії в Україну. Збройні Сили України героїчно відбивають атаки ворога, а мільйони українців переховуються у бомбосховищах. Поради психолога: Дати дитині відчуття безпеки Дітям будь-якого віку дуже важливо відчувати безпеку. Вони мають бути впевнені, що коли приходять до своїх дорослих, яким довіряють — отримають відповідь. Терпляче відповідати на ті самі питання знову Діти, … Продовжити читання “Як говорити з дітьми про війну? Яких правил слід дотримуватися та чого точно не можна робити?”

Детальніше
25.Лис.2022

У пошуках найважливішої мови любові дитини ви можете вдатися до таких методів. 1. Спостерігайте за тим, як дитина виявляє свою любов до вас Спостерігайте за дитиною – вона може виразно говорити власною мовою любові. Особливо це стосується малих дітей, які схильні виражати любов так, як самі найбільше прагнуть її отримувати. Якщо ваші син чи донька … Продовжити читання ““5 мов любові””

Детальніше
14.Жов.2022

         

Детальніше