Соціальний педагог

01.Чер.2020

День захисту дітей, який припадає на перший день літа – одне з найстаріших міжнародних свят, його відзначають у всьому світі з 1950 року. Рішення про його проведення було ухвалено Міжнародною демократичною федерацією жінок на спеціальній сесії в листопаді 1949 року. Головним символом свята є прапор зеленого кольору. На ньому зображена наша планета, на якій розташовані … Продовжити читання “День захисту дітей в колі сім`ї”

Детальніше
14.Тра.2020

Якщо ти потрапив в ситуацію насильства, або скоїв насильство, або став свідком  І. Звернись до будь-кого зі списку нижче: на Національну дитячу «гарячу лінію» за номером 0-800-500-225 або 116 111 (безкоштовно зі стаціонарного та мобільного, анонімно) поліції за номером «102» дорослих, кому ти довіряєш: працівників закладу освіти, де ти навчаєшся; старший брат/сестра, інший/інша родич/родичка, сусіди … Продовжити читання “Рекомендації «Алгоритми дій дитини в ситуації домашнього насильства в умовах дистанційного навчання»”

Детальніше
05.Тра.2020

Як відомо, для більшості з учасників бойових дій адаптація до цивільного життя супроводжується важкими відчуттями краху перспектив, ізоляції та відчуження від суспільного життя, оскільки в реальному житті їх досвід та знання часто виявляються непотрібними. Необхідність соціальної підтримки при вирішенні цілої низки проблем, таких як: адаптація до нових умов соціального середовища, наявність несприятливих психологічних факторів, незадоволення … Продовжити читання “ЖИТТЯ ПІСЛЯ. РОЛЬ І МІСЦЕ РОДИН В АДАПТАЦІЇ ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ УЧАСНИКІВ АТО”

Детальніше
17.Кві.2020

Одним з напрямів діяльності соціального педагога з учасниками освітнього процесу є профілактика, у тому числі розвиток соціальних навичок. Саме про це піде мова далі. Соціальні навички – здатність успішно і ефективно взаємодіяти з конкретними людьми або в різних групах, досягаючи поставлених цілей, знаходячи консенсус і вирішуючи конфлікти у спільній діяльності з іншими людьми. Навчання як спільно-розподілена … Продовжити читання “Розвиток соціальних навичок у дітей”

Детальніше
14.Кві.2020

Система безоплатної правової допомоги запустила в месенджері Телеграм-чат «Правова допомога протидії насильству» https://t.me/Non_Violence_Bot, де потерпілі від домашнього насильства та свідки можуть онлайн отримати консультацію юристів щодо захисту своїх прав. Юристи системи БПД, які спеціалізуються в сфері сімейних відносин, нададуть відповідь на правове запитання, роз’яснять алгоритм дій щодо захисту своїх прав. Консультуватимуть фахівці Лівобережного та Правобережного київських місцевих … Продовжити читання “Потребуєте консультації юриста? Система БПД запустила Телеграм-чат протидії домашньому насильству”

Детальніше