Соціальний педагог

04.Сер.2023
Детальніше
04.Сер.2023
Детальніше
04.Сер.2023
Детальніше
01.Чер.2023

Рене Джейн, сертифікований тренер особистісного зростання і магістр в галузі прикладної позитивної психології, спеціалізується на розвитку навичок адаптації та стресостійкості дітей і дорослих. Вона перетворює науково обґрунтовані концепції, в ігрові техніки, які легко застосувати на практиці. Рене є автором унікальної терапії дитячої тривожності, яка була реалізована у форматі короткометражних мультфільмів. Вона об’єднала найбільш дієві на … Продовжити читання “Поради психолога: 25 чудових занять з дітьми”

Детальніше
01.Чер.2023
Детальніше
01.Чер.2023

Практичні рекомендації для батьків: «Як допомогти дитині після травматичної події» У дитинстві багато хто з нас переживає різні травматичні події. На дитину впливають і події, в яких вона не брала безпосередньої участі. Так, наприклад, перегляд телевізійного репортажу з місця терористичного акту також може чинити на нього тяжке, гнітюче враження та викликати посттравматичні симптоми. Діти можуть … Продовжити читання “Як допомогти дитині після травматичної події”

Детальніше
15.Лют.2023
Детальніше
15.Лют.2023
Детальніше
17.Січ.2023
Детальніше
17.Січ.2023
Детальніше
15.Вер.2022

КОНСУЛЬТАЦІЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ В МЕЖАХ ПРОЄКТУ “Я МАЮ ПРАВО” У 2019 року вступили в силу норми закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)», який визначає поняття булінгу. Напередодні початку нового навчального року, Міністерство юстиції України продовжує інформування в рамках кампанії  #СтопБулінг. Булінг (bullying, від анг. bully – хуліган, забіяка) (цькування) – це  … Продовжити читання “ЩО ТАКЕ БУЛІНГ, ЯК ЙОГО РОЗПІЗНАТИ ТА ЯК ДІЯТИ СТОРОНАМ КОНФЛІКТУ?”

Детальніше
09.Вер.2022

Через війну багато дітей пережили травматичний досвід, часто вони були позбавлені найнеобхіднішого – їжі чи сну. Волонтери та представники приймаючої сторони під час спілкування з дітьми, які пережили стресову ситуацію, мають дотримуватися певного алгоритму встановлення контакту. Це допоможе не порушувати кордони дитини та «відновити» відчуття безпеки. Як встановити контакт з дитиною: І. Етап «Знайомство» 1. … Продовжити читання “Як встановити контакт з дитиною, що пережила травматичний досвід”

Детальніше
02.Вер.2022

Під час війни у людей виникає безліч правових питань, на які потрібні швидкі відповіді. Серед них: –   Порядок перетину державного кордону в умовах воєнного стану –   Сплата комунальних платежів та кредитні канікули під час воєнного стану –   Отримання статусу внутрішньо-переміщеної особи та соціальні виплати від держави –   Отримання тимчасового захисту або статусу біженця в країнах ЄС –   Трудові права та … Продовжити читання “Як отримати безоплатну правову допомогу?”

Детальніше
24.Сер.2022
Детальніше
30.Чер.2022

Тати та мами зараз частіше ламають голову не над тим, як говорити з дитиною “про ЦЕ”, а як говорити про АТО.  Психотерапевти Роксана Ящук та Олена Ляшенко радять відповідати на всі запитання. Але важливо не сказати зайвого! Так що не варто репетирувати, як говорити – краще вивчити назубок, чого дитині не можна чути, в якому … Продовжити читання “9 фраз, які не можна говорити дітям про війну”

Детальніше
30.Чер.2022

 Як допомогти дітям та дорослим, які потребують підтримки? Дорослі й, зокрема діти, які перебувають у гострому стресовому стані, потребують зовнішньої підтримки. Гострота стресової реакції залежить від: ступеня залученості — дитина стежила за воєнними подіями по телевізору чи перебувала в їхньому епіцентрі — постраждала сама або її рідні, знайомі; індивідуальних особливостей — вразливість, вміння опанувати себе; … Продовжити читання “Як допомогти дітям і дорослим під час війни?”

Детальніше
20.Чер.2022

     

Детальніше
16.Чер.2022

  Використані матеріали з книги А.В. Руденко “Ігри і казки, які лікують”

Детальніше
16.Чер.2022

   Іноді батьки звертаються за консультацією з приводу страхів дитини, тому що вона малює тільки темними кольорами (чорним, коричневим, темно-синім). Темні кольори на малюнку можуть бути ознакою страху, але тільки якщо такі малюнки з’явилися одночасно з іншими симптомами (знижений апетит, поганий сон, постійно пригнічений настрій та ін.). В іншому випадку це лише особливості дитячого малюнка. … Продовжити читання “Дитячі страхи”

Детальніше
03.Тра.2022

Про те, як важливо обговорювати з дітьми їхні випадкові знахідки, не варто й говорити. Але якщо просто довго пояснювати щось не зовсім зрозуміле дитині, вона навряд Вас почує. Пропонуємо Вам переглянути разом з малюком мультфільми про небезпечні знахідки, пояснити які вони бувають (показати картинки), та як діяти, якщо побачив щось схоже. Запропонуйте дитині пограти у … Продовжити читання “Як розповісти дітям про вибухонебезпечні предмети?”

Детальніше