Сторінка педагога

16.Бер.2023

Нове покоління українців зростає під звуки сирен та вибухів, і завдання дорослих – хоч якось намагатися врятувати їхнє дитинство. Головне для цього, звичайно, робить наша армія, а ми у своїх підвалах можемо і маємо не дати дитині боятися. Тому давайте не вести при дітях нескінченні розмови про продукти, ліки, бойові зведення. Краще згадаймо, що найкращий … Продовжити читання “Робота з дітьми під час тривоги”

Детальніше
20.Січ.2023

22 січня 2023 року в Україні відзначається День Соборності. До цього важливого для кожного українця свята готувалися і дорослі, і вихованці ЖЗДО №34. Вихователі в доступній формі продовжувати знайомити дітей з Державними символами України, формували у дітей уявлення про суспільні явища та події, ціннісне ставлення до свого народу, Батьківщини, нації, прищеплювали почуття гордості за свою … Продовжити читання “Урочистості до Дня Соборності України”

Детальніше
06.Січ.2023

6 січня з різдвяними святами завітали діти старшої групи “Дюймовочка” та “Сонечко”. Різдвяні пісні та колядки лунали під акомпанемент музичних інструментів,бажаючи всім присутнім в наступному році миру і злагоди, щастя, радості, усяких гараздів та всього найкращого. Усі щиро дякували колядникам за створення теплої Різдвяної атмосфери і, як годиться, пригощали солодощами. Світлої перемоги нам усім, бо … Продовжити читання “Різдвяна коляда”

Детальніше
02.Січ.2023

Насамперед спортивна розвага була підготовлена для дітей , щоб донести до вихованців, що здоров`я найцінніший скарб життя. Розширити знання дітей про здоровий спосіб життя, яких правил потрібно дотримуватися, щоб бути здоровим. Разом з вихователем, Лейні Оленою Юріївною, дітки проявляли навички спритності, уваги, рівноваги, в різних видах діяльності.  

Детальніше
26.Гру.2022

Діти люблять зиму тому, що багато снігу і свят, багато солодощів і мандарин, вся сім’я разом і в будинку особливо затишно завдяки різдвяній ялинці. Діти, звичайно, насолоджуються цією порою року  не тільки вдома. Багато часу вони проводять за межами теплого родинного кола, насолоджуючись «сніговими» буднями – ліплять сніговиків, грають в сніжки, підгодовують птахів, катаються на … Продовжити читання “Фотовиставка “Зима і діти””

Детальніше