Сторінка педагога

06.Жов.2020

Необхідність популяризації Правил дорожнього руху, особливо серед дітей, завжди є актуальною, адже цього вимагає саме життя. Як правило, в дорожніх пригодах найчастіше страждають непідготовлені до життя, довірливі, недосвідчені або самовпевнені діти, які, зазвичай, жодного разу не знайомились з Правилами дорожнього руху. Безперечно, Правила дорожнього руху необхідно вивчати з дитинства. Ці знання допомагатимуть кожному уникнути неприємностей, … Продовжити читання “Твій друг – безпечний рух!”

Детальніше
01.Чер.2020

Сьогодні, 1 червня, відзначають Міжнародний день захисту дітей. В Україні святу виповнюється  22 роки, а  у всьому світі його відзначають вже 61 рік з однією метою – захистити малюків планети від насильства, голоду, неможливості отримання освіти, медобслуговування та інших бід.  В Україні 1 червня не є вихідним, але для дітей завжди виглядає особливо святково: це … Продовжити читання “День захисту дітей у НВК “Гармонія””

Детальніше
03.Чер.2019

Що таке дитинство?  Бантики, резинки, Фарби і книжки, м’ячики, машинки. Це щастя і радість, що довкола лунає… Це те, чого дорослим так не вистачає… Веселими іграми, піснями і конкурсом малюнка на асфальті відзначали Міжнародний день захисту дітей  в ЖНВК “Гармонія”. Гарний настрій та позитивні емоції отримали всі учасники свята. А на завершення діти пройшли “кольоровою … Продовжити читання “День захисту дітей”

Детальніше
08.Тра.2019

Завершилась робота над проектом “Професії майбутнього – СІТІ ФЕРМЕР” в рамках підготовки до Архітектурного фестивалю – 2019 . Цілий рік клопіткої праці, обговорень, безліч ідей. І от – результат! Що ж дала участь у конкурсі нашому закладу? Впродовж двох років участі в проекті «Сприяння освіті», наш навчально-виховний комплекс №34 мав змогу глибше вивчати використання ЛЕГО в … Продовжити читання “Проект “СІТІ-ФЕРМЕР””

Детальніше
19.Бер.2019

Сьогодні наш заклад гостинно приймав слухачів курсів підвищення кваліфікації педагогічної практики при КЗ “ЖОІПППО”. Візитку закладу, зокрема танцювальні номери, пісні та вірші, що на найвищому рівні були представлені дошкільниками і молодшими школярами, готували керівник хореографічної студії Лещинська Наталія Євгенівна та музичний керівник Жеревчук Ірина Миколаївна. Практичний психолог Долінчук Ірина Олегівна змістовно й цікаво, надаючи практичні … Продовжити читання “Ділимося досвідом”

Детальніше