Сторінка педагога

12.Тра.2023

Одне з найсвітліших і найрадісніших свят у році – це День матері. Традиційно, до цієї події, в нашому закладі дошкільної освіти проводяться тематичні заходи. Вихователі провели цікаві заняття з дітками, провели бесіди та грали в різні дидактичні ігри (“Як я впізнаю маму”,”Як мама мене любить”, “Про що мріє мама”, “Який подарунок подарую мамі” та ін.). … Продовжити читання “День Матері”

Детальніше
08.Тра.2023

Цього року Україна вдруге відзначає День пам’яті та примирення в умовах повномасштабної збройної агресії Росії. Сучасна війна також супроводжується жахливими воєнними злочинами з боку російської армії та політично-військового керівництва РФ. З 2014 року символом памʼяті про Другу світову війну в Україні, як і в Європі, є мак памʼяті. Заохочуємо використовувати його під час публічних заходів … Продовжити читання “День пам’яті і примирення”

Детальніше
16.Бер.2023

Нове покоління українців зростає під звуки сирен та вибухів, і завдання дорослих – хоч якось намагатися врятувати їхнє дитинство. Головне для цього, звичайно, робить наша армія, а ми у своїх підвалах можемо і маємо не дати дитині боятися. Тому давайте не вести при дітях нескінченні розмови про продукти, ліки, бойові зведення. Краще згадаймо, що найкращий … Продовжити читання “Робота з дітьми під час тривоги”

Детальніше
20.Січ.2023

22 січня 2023 року в Україні відзначається День Соборності. До цього важливого для кожного українця свята готувалися і дорослі, і вихованці ЖЗДО №34. Вихователі в доступній формі продовжувати знайомити дітей з Державними символами України, формували у дітей уявлення про суспільні явища та події, ціннісне ставлення до свого народу, Батьківщини, нації, прищеплювали почуття гордості за свою … Продовжити читання “Урочистості до Дня Соборності України”

Детальніше
06.Січ.2023

6 січня з різдвяними святами завітали діти старшої групи “Дюймовочка” та “Сонечко”. Різдвяні пісні та колядки лунали під акомпанемент музичних інструментів,бажаючи всім присутнім в наступному році миру і злагоди, щастя, радості, усяких гараздів та всього найкращого. Усі щиро дякували колядникам за створення теплої Різдвяної атмосфери і, як годиться, пригощали солодощами. Світлої перемоги нам усім, бо … Продовжити читання “Різдвяна коляда”

Детальніше
02.Січ.2023

Насамперед спортивна розвага була підготовлена для дітей , щоб донести до вихованців, що здоров`я найцінніший скарб життя. Розширити знання дітей про здоровий спосіб життя, яких правил потрібно дотримуватися, щоб бути здоровим. Разом з вихователем, Лейні Оленою Юріївною, дітки проявляли навички спритності, уваги, рівноваги, в різних видах діяльності.  

Детальніше
26.Гру.2022

Діти люблять зиму тому, що багато снігу і свят, багато солодощів і мандарин, вся сім’я разом і в будинку особливо затишно завдяки різдвяній ялинці. Діти, звичайно, насолоджуються цією порою року  не тільки вдома. Багато часу вони проводять за межами теплого родинного кола, насолоджуючись «сніговими» буднями – ліплять сніговиків, грають в сніжки, підгодовують птахів, катаються на … Продовжити читання “Фотовиставка “Зима і діти””

Детальніше
22.Гру.2022

22 грудня, у закладі дошкільної освіти, відбулись новорічні ранки. Діти співали веселі зимові пісеньки, водили хороводи навколо ялинки, танцювали, розповідали віршики, брали участь у казкових сценках, грали разом з героями у веселі ігри. Найбільшу радість для дітей цього дня був прихід Святого Миколая Чудотворця, який подарував діткам дарунки та вислухав всі побажання. Єдине бажання всіх … Продовжити читання “Новорічні ранки в нашому садочку”

Детальніше
14.Гру.2022

Сьогодні в садочку , дошкільні групи ” Дюймовочка”,”Пізнайко” та “Капітошка” присвятили день знайомству з ялинкою. Зелена красуня є частиною природи та атрибутом свята та має багато історій та цікавинок. Також, разом з батьками  виготовляли новорічні прикраси під гаслом ” Подаруй ялинкову прикрасу своїми руками”.  Дітки із зацікавленістю спостерігали , які були в минулому і зараз, … Продовжити читання “Тематичний день “Ой, ялинко зелененька, ти колись була маленька””

Детальніше
08.Гру.2022

Педагоги ЖЗДО №34 продовжують вдосконалювати свої знання і навички під час майстер-класу, який люб’язно провела з нами Кобер Анжеліка Євгеніївна – майстриня з виготовлення ляльок. Особливості створення української народної ляльки передавалися від покоління до покоління. Народні ляльки мали різний вигляд та створювалися з різних матеріалів — тканини, одягу, сіна, соломи, сезонних овочів тощо. Сьогодні ми … Продовжити читання “Майстер – клас з лялькаркою”

Детальніше
07.Гру.2022

Українська хустка – традиційна, різна, легка, тепла… А ще, для кожного рідна. Вона, як оберіг, як пам`ять роду, супроводжує і не дає забути історію, традиції свого роду-народу. У всіх вікових групах ЖЗДО №34 були проведені різні форми роботи з дітьми, які значно розширили знання дітей про хустину як давній символ української жіночності, що сприяє збереженню … Продовжити читання “7 грудня – День української хустки.”

Детальніше
24.Лис.2022

Патріотичне виховання залишається одним з головних питань під час становлення будь-якої держави. Тому для сучасного дошкільного закладу найактуальнішою є проблема виховання юних громадян, які мають розвинені громадянські цінності та чесноти. І дуже важливо, щоб наші діти були підготовлені до активної участі у цьому процесі. Патріотичне виховання дітей здійснюється відповідно до вимог та настанов програми з … Продовжити читання “Тематичний день “Ми – громадяни твої Україно!””

Детальніше
25.Жов.2022

LEGO  –  це завжди творчість , політ фантазії та естетичне задоволення від роботи . Робота з ЛЕГО на заняттях і в повсякденному житті дозволяє вихователю  відходити від шаблонів,навчатись чогось нового, дарує почуття радості дітям за виконану роботу під час створення свого маленького, унікального світу. ЛЕГО – конструктор широко використовується на заняттях з конструювання і вирішує … Продовжити читання “«Використання конструктора LEGO в різних видах діяльності »”

Детальніше
07.Жов.2022

Осінь – прекрасна і щедра пора року. Проведення свята Осені стало вже доброю традицією у закладі дошкільного віку ✓34. Свято відбулося у трьох різновікових групах закладу дошкільної освіти. Вихованці з цікавістю та веселим настроєм долучилися до дійства: співали, танцювали, перевтілювались у казкових героїв, декламували вірші та знайомилися з традиціями рідного краю. Музичні композиції, веселі хороводи … Продовжити читання “Свято Осені в дитячому садку”

Детальніше
21.Вер.2022

           Сьогодні, 21 вересня, світова спільнота відзначає Міжнародний день миру, встановлений резолюцією Генеральною Асамблеєю ООН від 30 листопада 1982 року.          Це не випадковий день у календарі, не пересічний привід для свята, адже мир – це саме та цінність, якої прагнуть усі люди на планеті. Для нас, українців, … Продовжити читання “Міжнародний день миру”

Детальніше
20.Вер.2022

В рамках місячника “Зелений вогник” спортивна розвага “Наш друг Світлофор”.  Разом із Світлофором дітлахи пригадали правила перетину проїжджої частини за сигналами світлофора, уточнили, на сигнали якого світлофора реагують пішоходи та водії. Адже для всіх учасників дорожнього руху є свої світлофори. Познайомились з деякими дорожніми знаками, зокрема з такими, що дозволяють та забороняють рух пішоходів й … Продовжити читання “Спортивна розвага ” Наш друг Світлофор””

Детальніше
01.Вер.2022

Сьогодні стартує подорож до Світу знань 2022- 2023. Світу сповненого  яскравими враженнями та захоплюючих відкриттів.  В гості до старших дошкільнят завітав Пишичитайлик аби привітати   дітей  із початком нового навчального року. Наголосив, що діти дізнаються багато нового і цікавого, а допоможуть їм у цьому різні корисні речі, про які Пишичитайлик загадав загадки. Все необхідне діти знаходили … Продовжити читання “1 вересня – День Знань!”

Детальніше
28.Лип.2022

Всі працівники закладу , незважаючи на час і зайнятість, працювали над створенням благоустрою в тимчасовому укритті. Адже збереження та зміцнення здоров’я, формування здорового способу життя дошкільнят – одне з найактуальніших завдань роботи колективу закладу дошкільної освіти. Кожна вікова група в укритті має свій осередок у мініатюрі: власний куточок з окремими ліжечками та обладнаною зоною для … Продовжити читання “Облаштування укриття”

Детальніше
28.Лип.2022

Шостий рік заклад працює в проєкті «Сприяння освіті» з використанням конструктора LEGO в освітньому процесі ЗДО (куратор Наталія МУСЄВИЧ). Протягом навчального року у відповідності до Всеукраїнського проєкту «Сприяння освіті» в рамках меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та the LEGO Foundation педагоги закладу взяли участь в проєктній ініціативі «Online Play mate» обміну … Продовжити читання “Обмін досвідом”

Детальніше
28.Лип.2022

В 2021-2022 н.р. педагогічий колектив активно працював над створенням проєкту «Україна надзвичайна» в рамках Всеукраїнського фестивалю гри, навчання і натхнення Play Fest 2021-2022 н.р. В підготовці до проєкту «Україна надзвичайна» Оксана Дедюль, майстер народної творчості, учасниця міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських виставок народного та сучасного декоративно-прикладного мистецтва, ознайомила педагогів ЗДО з історією української іграшки, розповіла, що … Продовжити читання “Україна надзвичайна”

Детальніше