Батькам

11.Лют.2021
Детальніше
15.Січ.2021

15 січня у ЗДО №34 пройшла  розвага “Зимова спартакіада” у співпраці вихователів, інструктора з фізкультури  та працівників закладу. Діти  подорожували зимовим лісом, розмітаючи доріжки, допомогли білочці збирати шишки, перелазили через “снігові кучугури” та виконували багато цікавих завдань зустрічаючись з лісовими мешканцями.              

Детальніше
29.Гру.2020

На виконання рiшення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 21.12.2020 року “Про встановлення вартості харчування для окремих категорій дітей за рахунок бюджетних асингувань та окремі питання щодо організації харчування” з 1 січня 2021 року з ЗДО змінюється вартість харчування (наказ додається). Наказ № 324 Про виконання рішення виконавчого комітету ЖМР

Детальніше
16.Гру.2020

“З тобою я зможу” –  акція від міжнародного благодійного фонду “Місія в Україну”. Її мета  – підтримати діток з комплексними порушеннями розвитку із малозабезпечених родин, адже на навчання й соціалізацію таким дітям потрібно   200 000 грн. Дякуємо усім-усім, хто долучився  до акції. Давайте робити добро разом!

Детальніше
02.Гру.2020

    Під час підготовки та проведення новорічних свят цього року, враховуючи умови дії вимог карантину, Регламенту роботи закладів дошкільної освіти у період адаптивного карантину, вважаємо доцільним проведення новорічних, різдвяних свят лише у межах однієї групи у групових приміщеннях.     При виборі форми проведення новорічних святкових ранків потрібно враховувати особливості національного складу вікових груп дошкільників, … Продовжити читання “Рекомендації Департаменту освіти керівникам ЗДО щодо новорічних ранків”

Детальніше