Батькам

03.Жов.2023

1 жовтня православні християни святкують День Покрови Пресвятої Богородиці. В цей день ще відзначається День українського козацтва та Захисника Вітчизни. Для дітей старшої групи “Пізнайко” та ” Полуничка” було проведено розвагу ” Козацькому роду нема переводу”( інструктор з фізкультури Бруліна О.М.) Під час заходу діти поглиблювати знання про звичаї та традиції козаків .Цікава розповідь про … Продовжити читання “Музично-спортивна розвага “Козацькі забави””

Детальніше
21.Вер.2023

Цього дня ми маємо нагадати собі про нашу спільну відповідальність у збереженні миру на Землі, про важливість миру як найціннішого дару. Дошкільнята виконали аплікацію на тему «Голуб – птах миру». Такі заняття дають змогу дітям зайнятися корисною та цікавою діяльністю, де на меті виховати дружнє та толерантне ставлення один до одного. Найменші вихованці нашого садка … Продовжити читання “День Миру”

Детальніше
08.Вер.2023
Детальніше
08.Вер.2023

Для ознайомлення з щоденним меню та стравами у ЗДО №34 необхідно перейти за посиланням.  

Детальніше
03.Вер.2023
Детальніше
03.Вер.2023

Діти завжди потребують уваги і турботи дорослих. А особливо – в екстремальних ситуаціях. Наразі діти в Україні перебувають у стані війни –  чують сирени під час ракетних атак, спостерігають руйнування будівель, здригаються від вибухів,  стають свідками людських втрат. Через ці події багато дітей переживають стрес. Коли дитина тривожиться, вона може стати гіперактивною, примхливою, плаксивою. Вона може погано … Продовжити читання “Як зберегти емоційне здоров’я дітей під час війни”

Детальніше
01.Вер.2023

Колектив ЖЗДО №34 вітає всіх освітян, вихованців та їх батьків з Днем знань. Нехай навчальний рік почнеться вдало і проходить успішно. Для наших діток були проведені заняття на тему “Україна- моя країна”, а для старших груп була проведена святкова лінійка, де в гості до діток завітав Читайлик. Діти відгадували загадки, танцювали, викладали з LEGO жовто-блакитний … Продовжити читання “1 вересня в нашому садочку!”

Детальніше
30.Сер.2023

Перша допомога – це проведення найпростіших медичних заходів для порятунку життя, зменшення страждань потерпілого від надзвичайної ситуації і попередження розвитку можливих ускладнень.  Професійно таку допомогу надають, звичайно ж, медики, але не завжди швидка допомога може прибути вчасно на місце події. Тому вміння кожного з нас надати першу необхідну допомогу постраждалим до прибуття служб порятунку може … Продовжити читання “Як надати першу медичну допомогу при різних видах ушкоджень: алгоритм дій”

Детальніше
30.Сер.2023

Давайте спробуємо дещо знизити градус тривожності та дізнатися, як правильно говорити про щось небезпечне із дітьми (якщо ви ще цього не зробили та шукали вдалі формулювання). «З дітьми важливо говорити про надзвичайні ситуації зокрема для того, щоб інформація, яку вони можуть отримати під час самої НС, не шокувала й не травмувала їх», – підкреслює дитяча … Продовжити читання “Як підготувати дітей до надзвичайних ситуацій?”

Детальніше
24.Сер.2023

 

Детальніше
24.Сер.2023

 

Детальніше
24.Сер.2023

Сьогоднішнє свято в ЖЗДО №34 проходило під гаслом «Нехай у кожної дитини живе любов до України». Ми щасливі, що народилися і живемо в такій чудовій, багатій, мальовничій землі, у нашій славній Україні. Де б ми не були, скрізь відчуваємо поклик рідної землі, хвилюємось аж до сліз, зачувши слово рідне. Нехай вітер свободи розносить пахощі українських … Продовжити читання “З Днем Незалежності!”

Детальніше
23.Сер.2023

Сьогодні в закладі дошкільної освіти № 34 дошкільнята святкують день українського прапора. Нехай небо над головою буде завжди ясним і блакитним, нехай прапор України гордо в’ється на вітрі і наповнює душу патріотизмом і прагненням до світлого майбутнього.💙💛    

Детальніше
16.Сер.2023

Україна живе у стані війни.  У зв’язку з цим у дорослих виникає питання, як говорити з дітьми на тему війни та й взагалі, чи говорити про це. Психологи запевняють, що говорити про те, що відбувається, з дітьми треба. По-перше, тому що питання, які стосуються життя і смерті, добра і зла, вимагають роз’яснення та підтримки з боку значущого … Продовжити читання “Як говорити з дітьми про війну”

Детальніше
16.Сер.2023

ДИТЯЧА АБЕТКА БЕЗПЕКИ: ДСНС ПІДГОТУВАЛА МУЛЬТИК ПРО ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ ПІД ЧАС СИРЕНИ У поетичній формі малечу знайомлять з різними сценаріями поведінки, залежно від того, де дитину застала повітряна тривога. Працівники ДСНС підготували для маленьких українців мультик про правила поведінки у разі сирени тривоги “Дитяча абетка безпеки. Що робити, коли лунає сирена?”, – зазначили про ролик рятувальники. … Продовжити читання “Дитяча абетка безпеки”

Детальніше
16.Сер.2023

БЕЗПЕКА ДИТИНИ – СПОКІЙ РОДИНИ Звернення до батьків * Не залишайте дітей без нагляду під час сигналу  “Повітряна тривога”! * Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки! * Виховуйте у дітей навички  безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність  під час  війни. * Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. * Пам’ятайте, … Продовжити читання “Поради батькам під час війни”

Детальніше
15.Сер.2023

Родина – це природний осередок найглибших людських почуттів, де дитина засвоює основи моралі серцем і душею, коли розвиваються почуття доброти, чуйності, любові до рідного краю. У родинному середовищі по особливому сприймаються звичаї та традиції, рідна природа, спогади старших. Плекаючи у дітей почуття любові до Батьківщини, виховуючи майбутніх громадян держави, дорослі мають їм прищепити глибоку повагу … Продовжити читання “Пам’ятка для батьків з питань формування національно-патріотичного виховання дітей”

Детальніше
14.Сер.2023

1. Говоріть з дітьми про Батьківщину. Дехто з батьків вважає, що говорити з дітьми про Батьківщину зайве, або ще зарано. Однак цінність сімейних бесід і розмов саме в тому, що відбуваються вони у безпосередній і довірливій атмосфері. І тоді розумне і влучне слово батька або матері, дідуся чи бабусі про Батьківщину глибоко входить у свідомість … Продовжити читання “Поради батькам щодо патріотичного виховання дошкільників”

Детальніше
11.Сер.2023

1.Привчайте дитину дбайливо ставитися до речей, іграшок, книжок. Поясніть, що в кожну річ вкладено працю багатьох людей. Сходіть з дитиною в бібліотеку і подивіться, як там зберігають книги. Цей ігровий прийом «як у бібліотеці» допоможе привчити дитину до дбайливого ставлення до книги. 2. Дошкільники дуже рано починають проявляти інтерес до історії країни, краю. Організуйте екскурсії … Продовжити читання “Як залучити дітей до морально-патріотичного виховання вдома?”

Детальніше
31.Лип.2023

Під впливом стресу внаслідок війни українці страждають від розладів сну. Одних мучить безсоння, інші — навпаки, відчувають підвищену сонливість і намагаються вдень надолужити недоспані ночі. Почастішали випадки сноходіння, нічних кошмарів, сонного паралічу. Для того щоб оцінити свій сон, пригадайте: *наскільки складно вам засинати; *чи прокидаєтеся кілька разів за ніч; *чи можете назвати свій сон нетривалим … Продовжити читання “Без снодійного та підрахунку овець: як налагодити сон під час війни”

Детальніше