COVID-19

18.Лис.2020

Регламент роботи ЗДО в умовах адаптивного карантину Постанова_ГДСЛУ_№55 Наказ № 272.Про організацію роботи закладів ЗДО Наказ № 248.Про посилення протиепідемічних заходів у ЗДО на період карантину у зв.язку з поширенням коронавірусної хвороби Наказ № 187.Про організацію діяльності закладів дошкільної освіти Житомирської міської об.єднаної територіальної громади у 2020-21р Наказ № 182.Про виконання постанови Головного державного санітарного … Продовжити читання “Інформація щодо роботи ЗДО у період карантину та адаптивного карантину”

Детальніше
15.Лис.2020
Детальніше
12.Лис.2020

ШАНОВНІ БАТЬКИ, ПРОПОНУЄМО ВАМ ДОБІРКУ ЦІКАВОГО ТА КОРИСНОГО МАТЕРІАЛУ ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ДОЗВІЛЛЯ ДОШКІЛЬНИКІВ ПІД ЧАС КАРАНТИННИХ ЗАХОДІВ: 1.ЩО РОБИТИ З ДІТЬМИ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ: https://osvitoria.media/experience/shho-robyty-z-ditmy-na-karantyni/ 2.КОРИСТЬ ПОБУТОВИХ ДОМАШНІХ СПРАВ ДЛЯ РОЗВИТКУ ДИТИНИ:  https://ru.childdevelop.com.ua/articles/upbring/9018/ 3.ПРАКТИЧНІ ЗАВДАННЯ ДЛЯ МАЛЯТ:    https://ru.childdevelop.com.ua/worksheets/tag-detsad/   4.ПІДГОТОВКА ДО НАВЧАННЯ У ШКОЛІ (СТАРШИЙ ДОШКІЛЬНИЙ ВІК):  https://ru.childdevelop.com.ua/worksheets/tag-preschool/   5.ВИВЧАЄМО АЛФАВІТ:     http://ru.osvita.ua/school/55060/   … Продовжити читання “Добірка матеріалів для організації дозвілля дітей в умовах карантину”

Детальніше
12.Лис.2020

Перед виходом із дому проведіть термометрію у дитини. Оцініть стан здоров’я дитини та стан здоров’я самого себе. Пам’ятайте, що в разі виявлення підвищеної температури та ознак респіраторних захворювань вхід на територію закладу буде заборонено. При гарному самопочутті Вас та Вашої дитини, температурі тіла не більше 37,2 °С зберіться до дошкільного закладу: одягніть захисну маску (респіратор) … Продовжити читання “Пам’ятка для батьків в період адаптивного карантину”

Детальніше
10.Лис.2020

     Зараз дуже непростий період для всіх, і помилково вважати, що діти нічого не помічають. Вони на це реагують, навіть якщо просто віддзеркалюють поведінку батьків. Дітям варто розповідати правду про те, що відбувається. Вони все помічають. Коли інформація відсутня, малеча починає застосовувати свою уяву та фантазію – це сприятливе підґрунтя для тривоги. Говорити потрібно лише … Продовжити читання “Карантин: Про що говоримо дітям та як правильно організувати життєдіяльність дитини вдома”

Детальніше