День захисту дітей у НВК “Гармонія”

01.Чер.2020
День захисту дітей у НВК “Гармонія”

Сьогодні, 1 червня, відзначають Міжнародний день захисту дітей. В Україні святу виповнюється  22 роки, а  у всьому світі його відзначають вже 61 рік з однією метою – захистити малюків планети від насильства, голоду, неможливості отримання освіти, медобслуговування та інших бід.  В Україні 1 червня не є вихідним, але для дітей завжди виглядає особливо святково: це веселі заходи, концерти, морозиво, перший день літа та початок літніх канікул. Однак цьогоріч, в умовах адаптивного каранину, цей день особливий – замість традиційних веселих святкувань усім закладом, проводились невеличкі заходи  в кожній групі окремо, проте малятам зовсім не довелось сумувати. Разом з вихователями дітки виготовляли поробку “Земля – наш спільний дім” та конструювали закладки, грали в боулінг і різноманітні дидактичні ігри (“Знайди свою долоньку”, “Права дитини у казках” ), робили зарядку з яскравими кульками, вправлялись дотримуватись дистанції з ігровим парашутом  (ігри “Каруселі”, “Котись, м’ячик”), здійснювали подорож по маршруту Дружби” і малювали на асфальті.

Галерея зображень