Ділимося досвідом

19.Бер.2019
Ділимося досвідом

Сьогодні наш заклад гостинно приймав слухачів курсів підвищення кваліфікації педагогічної практики при КЗ “ЖОІПППО”. Візитку закладу, зокрема танцювальні номери, пісні та вірші, що на найвищому рівні були представлені дошкільниками і молодшими школярами, готували керівник хореографічної студії Лещинська Наталія Євгенівна та музичний керівник Жеревчук Ірина Миколаївна. Практичний психолог Долінчук Ірина Олегівна змістовно й цікаво, надаючи практичні поради і рекомендації, провела семінар-тренінг з актуальної теми сьогодення “Що таке булінг та чому про нього варто знати всім?”.

Про особливості використання ЛЕГО та впровадження його в освітній процес захопливо розповідала заступник директора з навчально-виховної та методичної роботи – Снігир Валентина Миколаївна, а досвідчений вихователь старшої групи Пінчук Ірина Василівна, у ролі сіті-фермера, продемонструвала інтегроване заняття з використанням елементів ЛЕГО та паличок Кюізенера. Педагоги всього закладу, разом з дітьми, організували чудову виставку ЛЕГО-робіт, присвячену темі “Сіті-фермер як професія майбутнього”.

Дякуємо усім, хто долучився до проведення заходу!

Галерея зображень