Майстер-клас «Оптимізація роботи педагога через використання QR-кодів та сервісів GOOGLE»

05.Лют.2020
Майстер-клас «Оптимізація роботи педагога через використання QR-кодів та сервісів GOOGLE»

28.01.2020 у НВК № 34 «Гармонія» відбувся майстер-клас для педагогів «Оптимізація роботи педагога через використання QR-кодів та сервісів GOOGLE», який організувала соціальний педагог М.А.Ашихіна (за досвідом роботи вихователя-методиста ЖСЦРД № 41 Бури Олени Владиславівни).

А ви знали, що QR-код –  це скорочений варіант фрази Quick Response (швидка відповідь)? Що він походить від технології штрих-кодів, а вперше його представили двоє інженерів з Японії у 1994 році?

Внаслідок стрімкого поширення мобільних технологій з`явилася можливість миттєво заносити в свій телефон текстову інформацію, додавати контакти в адресну книгу, переходити за web- адресами тощо. Технологію успішно застосовують в електронній документації ( існують електронні QR-білети, візитні картки), в інтернет-авторизації (яскравий приклад – інтернет-банкінг Приват 24), торгівлі, креативній рекламі, музеях тощо. На сьогодні і в освіті широко починають застосовувати QR-коди.

Марина Анатоліївна поділилася знаннями щодо створення та зчитування QR-кодів, продемонструвала використання google-форм у педагогічній діяльності. Цікавою та такою, що спонукає до логічного мислення виявилася також гра на згуртування колективу «Секрет Джованні», який педагоги «Гармонії» вдало розгадали.

Галерея зображень