Новини

15.Чер.2020

Казка перед сном – чудовий спосіб демонстрації вашої любові до дитини. Читаючи дитині на ніч, ви не тільки розважаєте її і розвиваєте, ви таким чином показуєте свою любов до малюка. Вам може здаватися: ну що можуть дати 15 хвилин читання? Не сумнівайтеся – дуже багато! Якщо ви будете читати дитині на ніч щодня, малюк точно … Продовжити читання “Чому корисно читати дитині перед сном?”

Детальніше
01.Чер.2020

Сьогодні, 1 червня, відзначають Міжнародний день захисту дітей. В Україні святу виповнюється  22 роки, а  у всьому світі його відзначають вже 61 рік з однією метою – захистити малюків планети від насильства, голоду, неможливості отримання освіти, медобслуговування та інших бід.  В Україні 1 червня не є вихідним, але для дітей завжди виглядає особливо святково: це … Продовжити читання “День захисту дітей у НВК “Гармонія””

Детальніше
01.Чер.2020

День захисту дітей, який припадає на перший день літа – одне з найстаріших міжнародних свят, його відзначають у всьому світі з 1950 року. Рішення про його проведення було ухвалено Міжнародною демократичною федерацією жінок на спеціальній сесії в листопаді 1949 року. Головним символом свята є прапор зеленого кольору. На ньому зображена наша планета, на якій розташовані … Продовжити читання “День захисту дітей в колі сім`ї”

Детальніше
29.Тра.2020

Любі наші дітки, дорогі випускники, ми з сумом, але з гордістю випускаємо вас з таких, вже рідних стін НВК №34 «Гармонія». Ми бажаємо вам, дорослішати, ставати ще розумнішими і більш самостійними. Нічого не бійтеся, адже попереду вас чекає стільки цікавого й захоплюючого! Хай ніколи не зникають ваші радісні, щирі, яскраві посмішки, а на шляху зустрічаються … Продовжити читання “Випускникам НВК “Гармонія””

Детальніше
20.Тра.2020
Детальніше