Новини

07.Лют.2020

Ще на тиждень, до 15 лютого включно, продовжили карантин у школах, НВК та позашкільних закладах Житомира. Таке рішення було прийняте сьогодні на засіданні міської комісії ТЕБ і НС.

Детальніше
05.Лют.2020

Карантин у школах, НВК та позашкільних навчальних закладах Житомира, який мав завершитися 5 лютого, продовжили до 8 лютого. Питання щодо подальшого продовження призупинення освітнього процесу буде вирішуватися на засіданні комісії з ТЕБ та НС 7 лютого.  

Детальніше
05.Лют.2020

28.01.2020 у НВК № 34 «Гармонія» відбувся майстер-клас для педагогів «Оптимізація роботи педагога через використання QR-кодів та сервісів GOOGLE», який організувала соціальний педагог М.А.Ашихіна (за досвідом роботи вихователя-методиста ЖСЦРД № 41 Бури Олени Владиславівни). А ви знали, що QR-код –  це скорочений варіант фрази Quick Response (швидка відповідь)? Що він походить від технології штрих-кодів, а … Продовжити читання “Майстер-клас «Оптимізація роботи педагога через використання QR-кодів та сервісів GOOGLE»”

Детальніше
26.Січ.2020

У школах та позашкільних закладах м.Житомира, через різке збільшення кількості хворих на грип та ГРВІ, призупиняється освітній процес. «Всього за останній тиждень на ГРВІ захворіло 811 дорослих та 1926 дітей, з них 611 дітей віком 0-4 років, 1106 дітей 5-14, 209 дітей 15-17. У дитячій лікарні спостерігається досить напружена ситуація: на 200 ліжках на лікуванні … Продовжити читання “Призупинення освітнього процесу”

Детальніше
26.Січ.2020

Стаття 89. КУПАП . Жорстоке поводження з тваринами. Жорстоке поводження з тваринами – знущання над тваринами, завдання побоїв або вчинення інших насильницьких дій, що завдали тварині фізичного болю, страждань і не спричинили тілесних ушкоджень, каліцтва чи загибелі, залишення тварин напризволяще, у тому числі порушення правил утримання тварин, –тягнуть за собою накладення штрафу від двохсот до … Продовжити читання “Жорстоке поводження з тваринами: що чекає кривдників”

Детальніше