Новини

27.Лют.2021

Леся Українка – українська поетеса, драматург і громадська діячка, класик української літератури. З нагоди відзначення 150 річниці з дня народження поетеси, у ЖЗДО № 34 пройшов тематичний тиждень “Леся Українка – поетична квітка України”. Малята дізналися про цю видатну постать за допомогою бесіди “Життєвий і творчий шлях Лесі Українки” з переглядом відеофільму. Ознайомлювалися з її … Продовжити читання “Тематичний тиждень “Леся Українка-поeтична квiтка України””

Детальніше
27.Лют.2021

26 лютого у ЗДО № 34 відбувся день здоров’я “Вітаміни-помічники”.  Діти подорожували до країни Вітамінії, розмовляли про користь овочів, фруктів, сонця для здоров’я, їх значення для росту дитини. Навчилися відрізняти корисну їжу від шкідливої.             Захопливою видалася гра “Де живуть вітаміни?”, під час якої  малята викладали за допомогою цеглинок ЛЕГО  … Продовжити читання “День здоров’я “Вітаміни-помічники””

Детальніше
25.Лют.2021

Сьогодні вся Україна святкує знаменну дату – 150-річчя з дня народження Лесі Українки. З цієї нагоди у старшій групі «Капітошка» відбулася розвага «Лесині джерела». Діти декламували вірші Лесі Українки, виконували пісні про Україну. Настрою додав виступ дитячого оркестру і таночок «Весняні квіти».

Детальніше
25.Лют.2021
Детальніше
15.Лют.2021

Для маленької дитини сім’я – це цілий світ, в якому вона живе, діє, робить відкриття, вчиться любити, ненавидіти, радіти, співчувати. Будучи її членом, дитина вступає у певні відносини з батьками, які можуть чинити на неї як позитивний, так і негативний вплив. Про важливість дитячо-батьківських відносин поговорили 15.02.2021 р. у ЗДО № 34 під час семінару-практикуму для … Продовжити читання “Семінар-практикум «Стилі батьківського виховання»”

Детальніше