Новини

03.Жов.2023

1 жовтня православні християни святкують День Покрови Пресвятої Богородиці. В цей день ще відзначається День українського козацтва та Захисника Вітчизни. Для дітей старшої групи “Пізнайко” та ” Полуничка” було проведено розвагу ” Козацькому роду нема переводу”( інструктор з фізкультури Бруліна О.М.) Під час заходу діти поглиблювати знання про звичаї та традиції козаків .Цікава розповідь про … Продовжити читання “Музично-спортивна розвага “Козацькі забави””

Детальніше
29.Вер.2023

Метою Дня Здоров’я було вчити дітей самостійно стежити за своїм здоров’ям, звертати увагу на вигляд своїх рук,волосся, продовжувати виховувати турботливе ставлення до свого здоров’я . Протягом дня вихователі проводили дидактичні ігри «Предмети гігієни в загадка», переглядали мультфільм «Мойдодир». Старші діти малювали нетрадиційною технікою малювання( ватною паличкою) «чистимо зуби». До наймолодших діток на заняття завітала Катруся … Продовжити читання “День здоров’я : “Гігієна -запорука здоров’я “”

Детальніше
28.Вер.2023
Детальніше
28.Вер.2023

   

Детальніше
27.Вер.2023

З метою формування навичок безпечної поведінки на вулицях і транспорті, активізацією роботи з попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, узагальнення та розповсюдження кращих форм і методів профілактичної роботи серед дошкільників з безпечної поведінки на дорозі з 1 по 29 вересня 2023 року в закладі був проведений місячник «Зелений вогник». Був розроблений план проведення заходів на даний період та … Продовжити читання “Звіт про проведення місячника безпеки дорожнього руху «Зелений вогник»”

Детальніше
21.Вер.2023

Цього дня ми маємо нагадати собі про нашу спільну відповідальність у збереженні миру на Землі, про важливість миру як найціннішого дару. Дошкільнята виконали аплікацію на тему «Голуб – птах миру». Такі заняття дають змогу дітям зайнятися корисною та цікавою діяльністю, де на меті виховати дружнє та толерантне ставлення один до одного. Найменші вихованці нашого садка … Продовжити читання “День Миру”

Детальніше
08.Вер.2023
Детальніше
08.Вер.2023

Для ознайомлення з щоденним меню та стравами у ЗДО №34 необхідно перейти за посиланням.  

Детальніше
03.Вер.2023
Детальніше
03.Вер.2023

Діти завжди потребують уваги і турботи дорослих. А особливо – в екстремальних ситуаціях. Наразі діти в Україні перебувають у стані війни –  чують сирени під час ракетних атак, спостерігають руйнування будівель, здригаються від вибухів,  стають свідками людських втрат. Через ці події багато дітей переживають стрес. Коли дитина тривожиться, вона може стати гіперактивною, примхливою, плаксивою. Вона може погано … Продовжити читання “Як зберегти емоційне здоров’я дітей під час війни”

Детальніше
01.Вер.2023

Колектив ЖЗДО №34 вітає всіх освітян, вихованців та їх батьків з Днем знань. Нехай навчальний рік почнеться вдало і проходить успішно. Для наших діток були проведені заняття на тему “Україна- моя країна”, а для старших груп була проведена святкова лінійка, де в гості до діток завітав Читайлик. Діти відгадували загадки, танцювали, викладали з LEGO жовто-блакитний … Продовжити читання “1 вересня в нашому садочку!”

Детальніше
30.Сер.2023

Методичні рекомендації щодо комунікації з дітьми дошкільного віку з родин учасників ООС/АТО, внутрішньо переміщених осіб та організації взаємодії з їхніми батьками Діти дошкільного віку з родин учасників ООС/АТО та внутрішньо переміщених осіб, а також діти, які живуть у розташованих на лінії зіткнення населених пунктах, пережили та переживають травмівні події різного характеру, як от: розлука з рідними та … Продовжити читання “Методичні рекомендації щодо комунікації з дітьми дошкільного віку з родин учасників ООС/АТО”

Детальніше
30.Сер.2023

Перша допомога – це проведення найпростіших медичних заходів для порятунку життя, зменшення страждань потерпілого від надзвичайної ситуації і попередження розвитку можливих ускладнень.  Професійно таку допомогу надають, звичайно ж, медики, але не завжди швидка допомога може прибути вчасно на місце події. Тому вміння кожного з нас надати першу необхідну допомогу постраждалим до прибуття служб порятунку може … Продовжити читання “Як надати першу медичну допомогу при різних видах ушкоджень: алгоритм дій”

Детальніше
30.Сер.2023

Давайте спробуємо дещо знизити градус тривожності та дізнатися, як правильно говорити про щось небезпечне із дітьми (якщо ви ще цього не зробили та шукали вдалі формулювання). «З дітьми важливо говорити про надзвичайні ситуації зокрема для того, щоб інформація, яку вони можуть отримати під час самої НС, не шокувала й не травмувала їх», – підкреслює дитяча … Продовжити читання “Як підготувати дітей до надзвичайних ситуацій?”

Детальніше
30.Сер.2023

Консультація для батьків Якщо ви знаходитесь в укритті, то варто пояснити дитині, що зараз у нашій країні війна, але наша армія зупиняє всі сили ворога. Зробити акцент: «Наша армія дуже сильна». Пояснити сигнали сирени: «Коли ти чуєш сирени, це означає, що наша армія поруч, вона виявила небезпеку і бореться з нею. І це означає, що … Продовжити читання “Як подбати про дитину, якщо ви знаходитеся з нею в укритті”

Детальніше
30.Сер.2023

Шановні батьки! Триває електронна реєстрація дітей в заклад дошкільної освіти. Орієнтуючись на нормативи та чисельність місць по закладу, є наявні місця на 2023-2024 н.р.: – Група раннього віку – 2–3 роки – 6 – Молодший дошкільний вік – 3–4 роки – 8 – Середній дошкільний вік – 4–5 років – 6 – Старший дошкільний вік … Продовжити читання “Триває електронна реєстрація дітей в заклад дошкільної освіти”

Детальніше
24.Сер.2023

 

Детальніше
24.Сер.2023

 

Детальніше
24.Сер.2023

Сьогоднішнє свято в ЖЗДО №34 проходило під гаслом «Нехай у кожної дитини живе любов до України». Ми щасливі, що народилися і живемо в такій чудовій, багатій, мальовничій землі, у нашій славній Україні. Де б ми не були, скрізь відчуваємо поклик рідної землі, хвилюємось аж до сліз, зачувши слово рідне. Нехай вітер свободи розносить пахощі українських … Продовжити читання “З Днем Незалежності!”

Детальніше
23.Сер.2023

Сьогодні в закладі дошкільної освіти № 34 дошкільнята святкують день українського прапора. Нехай небо над головою буде завжди ясним і блакитним, нехай прапор України гордо в’ється на вітрі і наповнює душу патріотизмом і прагненням до світлого майбутнього.💙💛    

Детальніше