Новини

22.Бер.2023

22 березня уся світова спільнота відзначає Всесвітній день води під гаслом: «Вода для всіх». З метою привернення уваги до проблем якості питної води, необхідності охорони водних ресурсів та їх раціонального використання, в середній групі «Пізнайко» пройшло тематичне заняття “Вода – чарівниця”. Вихователь в ігровій формі поділилася з малюками знаннями про місцезнаходження води в природі, потребу … Продовжити читання “Вода для всіх”

Детальніше
16.Бер.2023

Нове покоління українців зростає під звуки сирен та вибухів, і завдання дорослих – хоч якось намагатися врятувати їхнє дитинство. Головне для цього, звичайно, робить наша армія, а ми у своїх підвалах можемо і маємо не дати дитині боятися. Тому давайте не вести при дітях нескінченні розмови про продукти, ліки, бойові зведення. Краще згадаймо, що найкращий … Продовжити читання “Робота з дітьми під час тривоги”

Детальніше
09.Бер.2023

9 березня у нашому закладі відбувся музично-літературний вечір “Ми – нащадки великого Кобзаря”. Під час заходу діти закріпили знання про життєвий і творчий шлях Т. Г. Шевченка: декламували його вірші, співали пісню “Зацвіла в долині червона калина”, розглядали книжку “Дитячий кобзарик”, де зібрані твори для дітей з яскравими малюнками, слухали пісню на слова Тараса Шевченка … Продовжити читання “Тарас Григорович Шевченко – великий син України”

Детальніше
08.Бер.2023

Прийшла весна, течуть струмки, Розквітли у гаю квітки. Радіє все, все ожива. Як добре, що прийшла весна! У ці чудові дні малята Вітають мам своїх зі святом.   Малята нашого закладу вітали своїх матусь з приходом весни. Адже кожна мама схожа з красунею весною: така ж лагідна, ніжна, добра, неповторна, чарівна… Діти з задоволенням читали … Продовжити читання “Весна іде, красу несе.”

Детальніше
24.Лют.2023

24 лютого в Україні річниця повномасштабного вторгнення російської армії. Це був рік болю, жалю, віри та єдності. І це рік нашої з вами незламності. Знаємо, що це буде роком нашої з вами перемоги! Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета за право жити у власній державі. Для дітей нашого закладу освіти,у … Продовжити читання ““Долоньки Миру””

Детальніше