Новини

08.Кві.2020

Торгівля дітьми – це комплексна проблема. Потрапивши в ситуацію торгівлі дітьми, дитина постає перед загрозою фізичного, психологічного та сексуального насильства, побиття, зґвалтування, примусової проституції, підневільної важкої праці, у тому числі у шкідливих умовах, нелегальної трансплантації органів, примусового жебрацтва тощо. Торгівля дітьми значною мірою руйнує права дитини на насолоду дитинством та ведення повноцінного корисного та достойного … Продовжити читання “Специфіка проблеми торгівлі дітьми”

Детальніше
25.Бер.2020

Пандемія COVID-19 в світі – топ тема всіх новин та розмов. Загальнодержавний карантин наразі запроваджений від 12 березня до 24 квітня 2020 року. Утім, важливо пам’ятати не лише про фізичне, але і про психічне здоров’я, адже інформаційний простір переповнений різноманітними сенсаціями, «рекомендаціями експертів», постами, які не стільки інформативні та корисні, скільки здебільшого викликають паніку або … Продовжити читання “Режим «карантин»: як адаптуватись, організувати навчання дітей та зберегти психічне здоров’я родини”

Детальніше
25.Бер.2020

Адміністрація ЖНВК №34 «Гармонія» повідомляє, що веснянi канiкули в навчальному закладі запланованi з 23 по 29 березня 2020 року. В цей період домашні завдання учням не задаються.

Детальніше
24.Бер.2020

На виконання наказу департаменту освіти №78 від 17.03.2020 р. «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19  у закладах освіти сіх типів та форм власності, підпорядкованих депарматенту освіти Житомирсько міської ради» та наказу Міністерства освіти і науки №406 від  16.03.2020 р. «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19» (накази додаються) у НВК №34 «Гармонія» … Продовжити читання “Організаційні заходи у НВК №34 для запобігання поширення коронавірусу”

Детальніше
24.Бер.2020

На виконання наказу департаменту освіти Житомирської міської ради № 75 від 13.03.2020 року «Про організацію  проведення занять за допомогою технологій  дистанційного навчання у закладах загальної середньої освіти, підпорядкованих департаменту освіти Житомирської міської ради,  на період карантину» у НВК №34 “Гармонія” створено сторінку на Google диску (https://sites.google.com/view/znvk34/),  куди розміщуються синхронно з навчальними й календарними планами та … Продовжити читання “Організація навчання у НВК 34 на період карантину”

Детальніше