Організаційні заходи у НВК №34 для запобігання поширення коронавірусу

24.Бер.2020
Організаційні заходи у НВК №34 для запобігання поширення коронавірусу

На виконання наказу департаменту освіти №78 від 17.03.2020 р. «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19  у закладах освіти сіх типів та форм власності, підпорядкованих депарматенту освіти Житомирсько міської ради» та наказу Міністерства освіти і науки №406 від  16.03.2020 р. «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19» (накази додаються) у НВК №34 «Гармонія» (детальніше в наказі):

• заборонено проводити масові заходи та відвідувати заклад освіти її добувачами;
  • здійснюються профілактичні та дезінфекційні заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу;
  • забезпечується режим підвищеної готовності підсистеми навчання здобувачів освіти та працівників діям у надзвичайних ситуаціях (наказ додається);
  • організовано освітній процес із використанням технологій дистанційного навчання, що не передбачає відвідування закладу його вихованцями;
  • запроваджено гнучкий/дистанційний режим роботи працівників закладу відповідно до Методичних рекомендацій щодо встановлення гнучкого режиму робочого часу (наказ додається);
  • надані відпустки працівникам закладу за їх згодою;
  • бухгалтерія дотримується вимог листа МОН та ЦК профспілки працівників «Про умови та оплату праці працівників закладів освіти і науки в умовах карантину» (лист додається);
  • проводиться просвітницька робота серед дітей, батьків та педагогів щодо заходів профілактики й проявів хвороби, а також дій у випадку захворювання.

1.Наказ МОН №406 Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 (16.03.20)

2.Наказ ДО № 78 Про організаційні заходи для запобігання поширення коронавірусу COVID-19 (17.03.20)

3.Наказ НВК №28 Про організаційні заходи для запобігання поширення коронавірусу COVID-19 у НВК 34 (18.03.20)

4.Методичні рекомендації щодо встановлення гнучкого режиму робочого часу (04.10.06)