Пам’ятка батькам щодо електронної реєстрації дитини в ДНЗ

02.Бер.2018
Пам’ятка батькам щодо електронної реєстрації дитини в ДНЗ
 1. Для постановки своєї дитини в чергу в ДНЗ Вам необхідно заповнити форму на сайті isuo.org у розділі «Мої заявки». Далі можна відслідковувати статус поданої заявки і стежити за просуванням черги. Крім того, є можливість переглянути інформацію про нормативну наповнюваність, про черги в дошкільні установи, дізнатися всю необхідну інформацію про всі дитячі садки обраного регіону.
 2. Для успішної реєстрації Вашої дитини в електронній черзі при заповненні форми заяви, Вам необхідно вказати достовірну інформацію. Зверніть увагу! Дані необхідно вносити українською мовою, згідно свідоцтва про народження дитини.
 3. Подавати заявку можна лише в один дошкільний навчальний заклад.
 4. При необхідності, обраний ДНЗ можна змінити, звернувшись до відповідальної особи, при цьому дата подання заявки зберігається.
 5. Подача в електронному вигляді заяви забезпечує попередню реєстрацію дитини в електронній черзі з визначенням дати постановки на облік, яка є основою формування черговості.
 6. Для підтвердження інформації, зазначеної в заяві, необхідно протягом 10 робочих днів з дня подання заяви звернутися до відповідальної особи в дошкільному навчальному закладі з оригіналами документів (свідоцтво про народження дитини, документ, що підтверджує наявність пільг) або прикріпити до заяви скан-копії вищевказаних документів. Якщо заповнена Вами форма заяви за змістом не буде відповідати оригіналам документів або доданим скан-копіям, Вашу заяву буде анульовано. Якщо інформація, зазначена в заяві, підтверджена документами, то дитина отримує постійну реєстрацію в електронній черзі за первісною датою подання заяви в електронному вигляді.
 7. Держава гарантує надання пільг при влаштуванні дітей у дошкільні навчальні заклади:
 • Дітям, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (позачергово).

Згідно з п.17 статті 20 та п. 2  статті 30 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»

 • Дітям військовослужбовців (першочергово).

Згідно з п. 4  статті 13 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей»

 • Дітям військовослужбовців військових прокуратур (першочергово).

Згідно з п.4 статті 83. Закону України «Про прокуратуру». Документ ВРУ 1697-18.

 1. Вік дитини необхідно рахувати на момент зарахування, тобто 1 вересня обраного року зарахування. Якщо дитині на 1 вересня обраного року зарахування не виповнилося 2 роки, дана заявка не розглядатиметься (в закладі відсутня група раннього віку від 1 до 2 років).

Батькам, які отримали електронні листи про зарахування дитини в НВК (травень-червень), необхідно:

 1. Звернутися до дільничого лікаря за формою проходження медогляду.
 2. Пройти медогляд.
 3. Надати медсестрі нашого закладу документи (виписку з поліклініки, форму 63)

Консультації з питань електронної реєстрації дітей  до ЖНВК№ 34 «Гармонія» проводяться  щопонеділка з 11.00 до 12.00 та щоп’ятниці з 15.00 до 16.00.

Інструкція ел.реєстрації!