Педагогічна виставка «Сучасна освіта м. Житомира – 2020»

21.Лют.2020
Педагогічна виставка «Сучасна освіта м. Житомира – 2020»

Адміністрація навчального закладу щиро вітає педагогів «Гармонії», які взяли участь у міській педагогічній виставці «Сучасна освіта м. Житомира – 2020» – Сушкевич Любов Борисівну, Кальчук Олександру Станіславівну.

Робота вихователя ГПД Сушкевич Л.Б. «Путівник у квест – land» презентована департаментом освіти Житомирської міської ради на обласну виставку перспективного педагогічного досвіду «Сучасна освіта Житомирщини – 2020».

Робота вчителя англійської мови Кальчук О.С.«Збірник практичних вправ з англійської мови для формування мовленнєвої компетенції молодших школярів засобами ігрової діяльності» нагороджена дипломом ІІІ ступеня в номінації «Практичний посібник».

Бути хорошим педагогом дано не кожному, але нашому колективу з Вами, дорогі колеги,  дуже пощастило! Це справжній талант – бути таким професіоналом своєї справи. Нехай кожен ваш день буде насиченим і плідним. Нехай доля дарує світ і благо. Бажаємо успіху, оптимізму, підкорення нових вершин, сили і енергії, стабільності і достатку! А також міцного здоров’я, щастя, любові від рідних і близьких Вам людей!