Про навчально-виховний комплекс №34 “Гармонія”

В навчальному закладі забезпечується реалізація прав дитини на здобуття дошкільної і початкової шкільної освіти, виховання на культурологічних та естетичних засадах за рахунок запровадження поглибленого вивчення англійської мови з 5-ти років, хореографії, образотворчого мистецтва, вокалу і хорового співу. У НВК працює 8 гуртків, секцій, студій різного напрямку,  якими охоплено майже 86 % вихованців. Це хореографічна студія, гурток англійської мови, «Уроки шахів», Айкідо та LEGO.

На виконання Закону України «Про освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2011 року № 462 «Про затвердження Державного стандарту початкової загальної освіти» (2-4 класи), наказу МОН України від 20.04.2018 №407 «Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти І ступеня», у НВК розроблені навчальний план на 2019-20 н.р. та освітня програма, що окреслює рекомендовані підходи до планування й організації закладом освіти єдиного комплексу освітніх компонентів для досягнення учнями обов’язкових результатів навчання, визначених Державним стандартом базової та повної загальної середньої освіти.

У закладі функціонують:

• 1 група раннього віку
  • 6 дошкільних груп (2 молодші групи, 2 середні групи, 2 старші групи)
  • 3 початкових класи (1-й клас, 3-й клас, 4-й клас).

В НВК №34″Гармонія” працюють: 34 педагоги – надійна команда професіоналів і просто порядних людей. Кожен відданий справі, розуміє своє призначення і  робить на своєму місці те, що інші не зроблять.

З 2000р. в навчальному закладі існує організація дитячого самоврядування «Країна Веселкова». Її діяльність спрямована на об”єднання дітей, виховання віри у себе, в свої сили, встановлення зв”язків між педагогами, учнями та їх сім”ями, виховання у дітей поваги до старших, турботи про менших. Найвищим органом дитячого самоврядування, який об’єднує всіх жителів країни веселкової  є ВЕЛИКА ВЕСЕЛКОВА РАДА. Символом дитячої організації є веселка і кожен з її кольорів – це напрямок роботи. Діти подорожують по країні веселковій по різних струмочках і дізнаються про цікаві речі. Це країна, яку не знайти на карті,  але саме вона допомагає нашим дітям зростати в дружній атмосфері. А головне – вони вчаться, що світ – це прекрасне  місце, щоб жити, любити, бути любимими. Наші вихованці засівають свої дитячі серця та голівки сонячними промінчиками добра та дарують нам, дорослим, надію на краще  майбутнє.

ГІМН “ГАРМОНІЇ”

Зібрались школярі і дошкільнята

На радісне і незвичайне свято

До нього ми старанно готувались

Щоб ви не хвилюваались, а всміхались

Приспів:

“Гармонія” і гармонята –

Це школярі і дошкільнята,

Світ знання, зоря надій

Здійснення дитячих мрій.

Пам’ятать її ми будем

І ніколи не забудем.

“Гармонія” нас всіх зібрала,

“Гармонія” нас об’єднала,

“Віват”! “Гармонія” – сад!

Дитячого садка
Вознюк Євгенія Олександрівна
вихователь групи ПОЛУНИЧКА
Розклад