Про навчально-виховний комплекс №34 “Гармонія”

Житомирський навчально-виховний комплекс № 34 «Гармонія» створений на підставі рішення Житомирської міської ради і зареєстрований виконавчим комітетом Житомирської міської ради згідно з рішенням від 08.07.1994р. №278, перереєстрований виконавчим комітетом Житомирської міської ради згідно з рішенням від 16.05.1996р. №252 та 27.02.2003 року реєстраційний №110 ЖОЮ.
У своїй діяльності заклад керується Конституцією України, Конвенцією ООН «Про права дитини», законами України: «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про загальну середню освіту», «Про охорону дитинства», Статутом, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, іншими законодавчими актами в галузі освіти і охорони дитинства, актами профільного міністерства, інших центральних органів виконавчої влади, рішеннями місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, розпорядженнями міського голови, іншими нормативно-правовими актами.

Освітня діяльність навчально-виховного комплексу – це цілісний процес, спрямований на забезпечення різнобічного розвитку дитини відповідно до її задатків, нахилів, здібностей, індивідуальних, психічних та фізичних особливостей, культурних потреб. Мова освітнього процесу – українська.
Робочий навчальний план на 2019-2020 н. р. для 1 класу складено відповідно до наказу МОН України від 21.03.2018 № 268 «Про затвердження типових освітніх та навчальних програм для 1-2 класів закладів загальної середньої освіти» (авт. О.Я. Савченко), (відповідно до Державного стандарту початкової освіти, затвердженого постановою від 21.02.2018 № 87). Для 3-4 класів навчальний план складено відповідно наказу МОН України від 20.04.2018 р. №407 «Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти І ступеня» (відповідно до Державного стандарту початкової загальної освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.04.2011 року № 462).
Освітня програма на 2019-2020 н.р. розроблена відповідно до вимог Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про забезпечення функціонування української мови як державної», Базового компонента дошкільної освіти (нова редакція) та Концепції Нової української школи.

Уповноваженою особою у ЖНВК №34 “Гармонія” з питань реагування та виявлення фактів насильства і булінгу є соціальний педагог Ашихіна Марина Анатоліївна, відповідно до наказу №24 від 28.03.2019 року Про призначення відповідальної особи для отримання заяв і повідомлень про факти домашнього насильства (стосовно дітей), булінгу та здійснення невідкладних заходів реагування. Детальніше про булінг за посиланням: http://nvk34.sadok.zt.ua/domashnye-nasyltvo-ta-buling-shho-robyty-ta-kudy-zvertatys/

У закладі функціонують:
• 1 група раннього віку
• 6 дошкільних груп (2 молодші групи, 2 середні групи, 2 старші групи)
• 3 початкових класи (1-й клас, 3-й клас, 4-й клас).
Ліцензований обсяг учнів – 68 осіб, дошкільників – 98 осіб. Фактична кількість дітей у закладі 301 особа (із низ 98 школярів та 203 дошкільники).
У НВК функціонує гурток англійської мови для дошкільнят, «Уроки шахів» і «Конструювання з LEGO». На базі закладу орендує приміщення Федерація Айкідо та танцювальна студія хіп-хопу.

В НВК №34 «Гармонія» працюють 29 педагогів, котрі мають такі кваліфікаційні категорії:
• вища категорія – 9 осіб;
• І категорія – 5 осіб;
• 10-й тарифний розряд – 3 особи;
• 7-й тарифний розряд – 1 особа;
• молоді педагоги – 11 осіб.
Педагогічним працівникам, які досягли високих показників у роботі, присвоєні такі педагогічні звання: «відмінник освіти» – 1 педагог, «вчитель-методист» – 1 педагог, «вихователь-методист» – 1 педагог, «старший вчитель» – 2 педагога. Це надійна команда професіоналів і просто порядних людей. Кожен відданий справі, розуміє своє призначення і робить на своєму місці те, що інші не зроблять. Також, станом на квітень 2020 року у закладі є 2 вакантні посади вихователя.

Прийом дітей у НВК №34 здійснюється шляхом електронної реєстрації. На всі питання щодо електронної реєстрації відповість соціальний педагог Ашихіна Марина Анатоліївна щопонеділка з 16.00 до 17.00 та щосереди з 9.00 до 10.00, або можна скористатися пам’яткою за посиланням: http://nvk34.sadok.zt.ua/pam-yatka-batkam-shhodo-elektronnoyi-reyestratsiyi-ditini-v-dnz/.
Територія обслуговування закладу для ЗНЗ не визначена, для ДНЗ – адреси дільниці 59.

З 2000 року в навчальному закладі існує організація дитячого самоврядування «Країна Веселкова». Її діяльність спрямована на об’єднання дітей, виховання віри у себе, в свої сили, встановлення зв’язків між педагогами, учнями та їх сім’ями, виховання у дітей поваги до старших, турботи про менших. Найвищим органом дитячого самоврядування, який об’єднує всіх жителів країни веселкової є ВЕЛИКА ВЕСЕЛКОВА РАДА. Символом дитячої організації є веселка і кожен з її кольорів – це напрямок роботи. Діти подорожують по країні веселковій по різних струмочках і дізнаються про цікаві речі. Це країна, яку не знайти на карті, але саме вона допомагає нашим дітям зростати в дружній атмосфері. А головне – вони вчаться, що світ – це прекрасне місце, щоб жити, любити, бути любимими. Наші вихованці засівають свої дитячі серця та голівки сонячними промінчиками добра та дарують нам, дорослим, надію на краще майбутнє.

ГІМН “ГАРМОНІЇ”
Зібрались школярі і дошкільнята
На радісне і незвичайне свято
До нього ми старанно готувались