Сторінка завідувача

26.Січ.2023

Шановні батьки! Триває електронна реєстрація дітей в заклад дошкільної освіти. Орієнтуючись на нормативи та чисельність місць по закладу, є наявні місця на 2023-2024 н.р.: – Група раннього віку – 2–3 роки – 6 – Молодший дошкільний вік – 3–4 роки – 8 – Середній дошкільний вік – 4–5 років – 6 – Старший дошкільний вік … Продовжити читання “Триває електронна реєстрація дітей в заклад дошкільної освіти”

Детальніше
28.Вер.2022

Відповідно до частини четвертої статті 54 Закону України «Про освіту» педагогічні працівники підлягають атестації. За результатами атестації визначаються відповідність працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюються категорії, педагогічні звання.  Метою атестації є стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності освітньо-виховного … Продовжити читання “Атестація педагогічних працівників”

Детальніше
21.Вер.2022

 Вихователь – це не просто професія  Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає від більшості глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху – не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє. Дитячий садок для малюків не дарма вважають … Продовжити читання “Всеукраїнський день дошкілля”

Детальніше
21.Вер.2022

Шановні колеги! Хочу висловити вам свою щиру подяку за спільну роботу, добру підтримку та щире розуміння, за сумлінну і продуктивну працю в підготовці закладу до нового навчального року. Нехай кожен ваш робочий день і надалі буде плідним, і приносить радість від виконаної роботи! Спільними стараннями ми створюємо комфорт і затишок для наших вихованців. І це … Продовжити читання “Подяка”

Детальніше
16.Вер.2022
Детальніше