Твій друг – безпечний рух!

06.Жов.2020
Твій друг – безпечний рух!

Необхідність популяризації Правил дорожнього руху, особливо серед дітей, завжди є актуальною, адже цього вимагає саме життя. Як правило, в дорожніх пригодах найчастіше страждають непідготовлені до життя, довірливі, недосвідчені або самовпевнені діти, які, зазвичай, жодного разу не знайомились з Правилами дорожнього руху. Безперечно, Правила дорожнього руху необхідно вивчати з дитинства. Ці знання допомагатимуть кожному уникнути неприємностей, які можуть трапитись на вулиці, а іноді й врятувати життя.

В ЗДО №34 в рамках місячника «Зелений вогник» з дітьми старших дошкільних груп були проведені  розваги «Твій друг – безпечний рух». Музичний керівник Жеревчук І.М. та інструктор з фізичного виховання Бруліна О.М. в ігровій формі розповідали дітям про значення дороговказів, про вірного друга дітей – Світлофора. Діти гралися, змагалися, відгадували загадки, вікторини. І маємо велику надію, що вони запам’ятали важливі поради і будуть завжди звертати увагу на дорожні знаки. Тож сьогодні, навчаючи дітей правилам життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань в майбутнє.

Галерея зображень