Творчість педагогів

13.Лис.2019

“До питання розвитку творчої активності молодших школярів” – така проблематика відображена у спільній роботі педагогів ЖНВК №34 “Гармонія” Біляк О.А. та Плющик Є.В., що представлена у науковому журналі “Молодий вчений”. Детальніше з текстом статті можна ознайомитись за посиланням. Вітаємо авторів та бажаємо нових наукових відкриттів! До питання розвитку творчої активності молодших школярів

Детальніше
20.Бер.2019

За підсумками роботи обласної виставки перспективного педагогічного досвіду “Сучасна освіта Житомирсщини – 2019” колектив педагогів ЖНВК №34 “Гармонія” у складі Снігир В.М., Бедрінової Г.Б., Пінчук І.В., Долінчук І.О., Лазарчук І.Д., ВойткоЛ.О. здобули перше місце, представивши роботу «Формування сенсорних еталонів та елементарних математичних уявлень у дітей дошкільного віку засобами LEGO-технологій». Вітаємо! Бажаємо нових звершень та перемог!

Детальніше
11.Бер.2019

Педагоги нашого закладу взяли участь у підготовці до міського свята “Залицяння до весни”, що присвячене проводам зими й зустрічі весни. Власноруч виготовлені паперові троянди, гербери, півонії і маки демонструють творчий підхід та безмежність фантазії авторів. Яскраві, ніжні, витончені квіти стали чарівною прикрасою житомирського гідропарку. Дякуємо за вашу  працю!

Детальніше
01.Бер.2019

За підсумками роботи міської педагогічної виставки та  згідно наказу по департаменту освіти від 27.02.2019р. №88  «Про підсумки міської педагогічної  виставки «Сучасна освіта Житомира – 2019» всі три роботи, які представили на виставку педагогічні працівники навчального закладу, були відзначені як такі, що  вiдображають змiст навчально-виховного процесу з урахуванням сучасних yмов та вимог пiдвищення ефективностi використання нових … Продовжити читання “Панорама творчого потенціалу педагога”

Детальніше
19.Кві.2018

Дидактична гра – Куди ми йдемо Вознюк Є. О. Дидактичні ігри Вознюк Є. О. Заняття для дітей старшої групи Дивовижні властивості води Вознюк Є. О. Заняття для дітей старшої групи Космічна подорож Вознюк Є. О. Заняття з патріотичного виховання для середньої групи Мій віночок Міщанчук І. Я. Заняття логіко-математичного розвитку Кількісна і порядкова лічба в … Продовжити читання “Розробки ігор та занять”

Детальніше