Воєнний стан

10.Лют.2023

Поведінка дитини: безпорадність і пасивність Малі діти знають, що не можуть захистить себе самі. Коли стається лихо, вони почувають себе ще більш безпорадними. Вони хочуть бути впевненими, що батьки можуть їх захистити. Діти можуть виражати це незвичайно тихою або нервовою поведінкою. РЕАКЦІЯ БАТЬКІВ Забезпечуйте своїй дитині втіху, відпочинок, їжу та напої, а також умови для … Продовжити читання “Поради для батьків:  як надавати допомогу дітям дошкільного віку після травмуючих подій”

Детальніше
02.Гру.2022

Напередодні, 1 грудня, з нагоди відзначення Дня Збройних сил України в нашому закладі зібрали посилки для військовослужбовців, котрі захищають кордони нашої держави. В свою чергу, формували допомогу з врахуванням того, що саме зараз необхідно нашим військовим, а маленькі патріоти малювали малюнки бійцям, які ризикують своїм життям заради їхньго майбутнього. Це уже не перша посилка, дітлахи … Продовжити читання “Нашим ангелам, що носять форму ЗСУ.”

Детальніше
28.Вер.2022

Війна увійшла у наше життя… І стільки усього змінилося в ньому. Попри наше бажання захистити дітей від її жахіть – війна є у їхній свідомості. Вони думають про неї, переживають за її хід, бачать її у снах, малюють у малюнках. І вони питають про неї нас дорослих: чому на нас напали? що буде з нами? … Продовжити читання “Як говорити з дітьми про війну?”

Детальніше
27.Вер.2022

 

Детальніше
09.Вер.2022

Через війну багато дітей пережили травматичний досвід, часто вони були позбавлені найнеобхіднішого – їжі чи сну. Волонтери та представники приймаючої сторони під час спілкування з дітьми, які пережили стресову ситуацію, мають дотримуватися певного алгоритму встановлення контакту. Це допоможе не порушувати кордони дитини та «відновити» відчуття безпеки. Як встановити контакт з дитиною: І. Етап «Знайомство» 1. … Продовжити читання “Як встановити контакт з дитиною, що пережила травматичний досвід”

Детальніше