Проект “СІТІ-ФЕРМЕР”

08.Тра.2019
Проект “СІТІ-ФЕРМЕР”

Завершилась робота над проектом “Професії майбутнього – СІТІ ФЕРМЕР” в рамках підготовки до Архітектурного фестивалю – 2019 . Цілий рік клопіткої праці, обговорень, безліч ідей. І от – результат!

Що ж дала участь у конкурсі нашому закладу?
Впродовж двох років участі в проекті «Сприяння освіті», наш навчально-виховний комплекс №34 мав змогу глибше вивчати використання ЛЕГО в освітньому процесі і обмінюватись досвідом з іншими закладами-учасниками проекту та передавати отримані знання колегам. 
Участь у конкурсі сприяла згуртованості колективу «Гармонії» навколо реалізації спільної ідеї, адже ми стали справжньою командою, об’єднаною однією метою, що усвідомлювалась кожним, як персональна. Вчителі й вихователі вдосконалили вміння систематизувати та представляти матеріали, а ті педагоги, котрі скептично ставилися до використання ЛЕГО на заняттях і уроках, стали активними реалізаторами роботи у підготовці до участі в Архітектурному фестивалі. До нас приєднались молоді педагоги, які нещодавно почали працювати в закладі та внесли безліч цікавих ідей, в тому числі більш активного використання засобів технічного прогресу і комп’ютерних технологій.
В межах підготовки до фестивалю педагоги розкрили дітям більш широкий спектр професій, як сучасних, так і майбутніх. Ознайомлення з сіті-фермерством проходило на всіх етапах освітньої діяльності:
• музичні заняття (розваги), тематичні заняття;
• робота з батьками (екологічна акція, батьківські збори, дослідження);
• виставки, екскурсії.
Вихованці реалізовували ідею через створення конструкцій, які постійно змінювались і доповнювались, вони навчились більш ефективно працювати в групах, відстоювати свою позицію, знаходити однодумців, презентувати власні наробки.

Дякуємо усім, хто долучився до проекту!

Галерея зображень