Статті

12.Тра.2021

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради спільно з Благодійним фондом “Місія в Україну” та Центром комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю міської ради ініціює проведення 15 травня  2021 року Благодійного пробігу “БІЖУ ЗА ЖИТТЯ” на підтримку дітей з комплексними порушеннями розвитку. Мета участі – збір коштів, радість від спілкування з дітьми … Продовжити читання “Благодійний пробіг “Біжу за життя” 15 травня 2021 року”

Детальніше
06.Тра.2021

Навчальний рік завершується і старші дошкільники незабаром стануть школярами. Школа – це початок великого випробування як для дітей, так і для батьків, а тому дуже важливо, щоб мами і тата розуміли, що відбувається з їхньою дитиною та що означає дитяче “мені важко у школі”? Що ж відбувається в організмі дитини в перші дні навчання: низький … Продовжити читання “Що повинні знати батьки в процесі адаптації дошкільника до навчання в школі?”

Детальніше
29.Кві.2021

Малята з групи “Пізнайко” приготувалися до свята та навчилися оздоблювати великоднє яєчко в техніці «Декупаж».  

Детальніше
22.Кві.2021

 Захворювання, перенесені протягом останнього року: – інфекційний гепатит; – пієлонефрит, дифузний гломерулонефрит; – міокардит неревматичний; – менінгіт епідемічний, менінгоенцефаліт; – туберкульоз; – ревматизм в активній формі; – захворювання крові; – гострі захворювання (більше 4 разів). Хронічні захворювання в стадії суб- і декомпенсації: – порок серця, ревматичний або від народження; – хронічний бронхіт, бронхіальна астма, хронічна … Продовжити читання “Медичні показники для відмови вступу до школи дітей 6-річного віку”

Детальніше
20.Кві.2021

 

Детальніше