Медицина

22.Кві.2021

 Захворювання, перенесені протягом останнього року: – інфекційний гепатит; – пієлонефрит, дифузний гломерулонефрит; – міокардит неревматичний; – менінгіт епідемічний, менінгоенцефаліт; – туберкульоз; – ревматизм в активній формі; – захворювання крові; – гострі захворювання (більше 4 разів). Хронічні захворювання в стадії суб- і декомпенсації: – порок серця, ревматичний або від народження; – хронічний бронхіт, бронхіальна астма, хронічна … Продовжити читання “Медичні показники для відмови вступу до школи дітей 6-річного віку”

Детальніше
06.Січ.2021

 

Детальніше
18.Лис.2020

Регламент роботи ЗДО в умовах адаптивного карантину Постанова_ГДСЛУ_№55 Наказ № 272.Про організацію роботи закладів ЗДО Наказ № 248.Про посилення протиепідемічних заходів у ЗДО на період карантину у зв.язку з поширенням коронавірусної хвороби Наказ № 187.Про організацію діяльності закладів дошкільної освіти Житомирської міської об.єднаної територіальної громади у 2020-21р Наказ № 182.Про виконання постанови Головного державного санітарного … Продовжити читання “Інформація щодо роботи ЗДО у період карантину та адаптивного карантину”

Детальніше
15.Лис.2020
Детальніше
12.Лис.2020

Перед виходом із дому проведіть термометрію у дитини. Оцініть стан здоров’я дитини та стан здоров’я самого себе. Пам’ятайте, що в разі виявлення підвищеної температури та ознак респіраторних захворювань вхід на територію закладу буде заборонено. При гарному самопочутті Вас та Вашої дитини, температурі тіла не більше 37,2 °С зберіться до дошкільного закладу: одягніть захисну маску (респіратор) … Продовжити читання “Пам’ятка для батьків в період адаптивного карантину”

Детальніше