Практичний психолог

13.Лис.2020

Буде добре, якщо ваша дитина перед вступом до школи знатиме: своє прізвище, повне ім’я та по батькові; свою дату народження; свою домашню адресу; своє місто та його головні визначні пам’ятки; назву країни, в якій дитина живе; пори року (їхню послідовність, місяці, основні прикмети кожної пори року, загадки й вірші про пори року); назви свійських тварин, … Продовжити читання “Пам’ятка для батьків майбутніх першокласників”

Детальніше
27.Жов.2020

Адаптація – складний процес пристосування організму до оточення, що проходить на різних рівнях: фізіологічному, соціальному, психологічному.   Дитина приходить у ДНЗ, адаптація його до умов дитячого садку протікає часом дуже болісно. Відбувається серйозна перебудова всіх його систем  і відносин з оточуючими людьми, перебудова звичних форм життя. Ця різка зміна умов може супроводжуватися важкими переживаннями, зниженням … Продовжити читання “Адаптація дитини до умов ЗДО”

Детальніше
15.Чер.2020

Казка перед сном – чудовий спосіб демонстрації вашої любові до дитини. Читаючи дитині на ніч, ви не тільки розважаєте її і розвиваєте, ви таким чином показуєте свою любов до малюка. Вам може здаватися: ну що можуть дати 15 хвилин читання? Не сумнівайтеся – дуже багато! Якщо ви будете читати дитині на ніч щодня, малюк точно … Продовжити читання “Чому корисно читати дитині перед сном?”

Детальніше
14.Тра.2020

Дошкільне дитинство — особливий етап у житті дитини, який не лише обумовлює її загальний розвиток, а й проектує усе подальше життя. Дорослі мають розуміти унікальність цього періоду, сприймати дитину як цінність і найголовніше — усвідомлювати свою відповідальність за її гармонійний розвиток. Емоційні взаємини батьків з дитиною спонукають її розкривати потенціал, формують у неї почуття значущості, сприяють подальшій … Продовжити читання “Дитина — дзеркало батьків, або Що потрібно знати про дитячу агресію”

Детальніше
22.Кві.2020

Частіше розмовляйте у присутності дитини про школу, шкільне життя. Спрямовуйте дитину на серйозне ставлення до навчання. Не приховуйте труднощів, які чекають малюка у школі, але формуйте у нього впевненість у їх подоланні. Частіше звертайте увагу дитини на її зовнішній вигляд, хороші вчинки школярів. Навчіть сина чи дочку найпростіших навичок самообслуговування (вмиватися, чистити зуби, одягатися, доглядати … Продовжити читання “Рекомендації для батьків майбутніх першокласників”

Детальніше