Соціальний педагог

12.Тра.2021

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради спільно з Благодійним фондом “Місія в Україну” та Центром комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю міської ради ініціює проведення 15 травня  2021 року Благодійного пробігу “БІЖУ ЗА ЖИТТЯ” на підтримку дітей з комплексними порушеннями розвитку. Мета участі – збір коштів, радість від спілкування з дітьми … Продовжити читання “Благодійний пробіг “Біжу за життя” 15 травня 2021 року”

Детальніше
06.Тра.2021

Навчальний рік завершується і старші дошкільники незабаром стануть школярами. Школа – це початок великого випробування як для дітей, так і для батьків, а тому дуже важливо, щоб мами і тата розуміли, що відбувається з їхньою дитиною та що означає дитяче “мені важко у школі”? Що ж відбувається в організмі дитини в перші дні навчання: низький … Продовжити читання “Що повинні знати батьки в процесі адаптації дошкільника до навчання в школі?”

Детальніше
20.Кві.2021

 

Детальніше
16.Бер.2021

Чи потрібно обмежувати дитину у користуванні телефоном/планшетом? Безумовно, потрібно. Із дво- та трирічного віку дітям дозволяється давати телефон або планшет лише на 5-10 хв на день, із 4 років цей час можна збільшити до 15-20 хв, у 5-6 років — 30-40 хв. Починаючи від 6 років — до 1 години з перервами. Лікарі категорично забороняють … Продовжити читання “Ґаджети для дітей: за чи проти?”

Детальніше
05.Бер.2021

         Комунікабельність – шлях до успіху особистості. Прагнення до комунікації з оточуючими – вроджена потреба кожної людини. Всі діти від природи товариські, але не всі в однаковій мірі вміють контактувати з навколишнім світом. Навички спілкування – це придбані якості, які залежать від виховання і середовища проживання. Основне завдання розвитку дитини лягає на … Продовжити читання “Як розвивати навички спілкування у дітей”

Детальніше