Сторінка педагога

29.Кві.2021

Малята з групи “Пізнайко” приготувалися до свята та навчилися оздоблювати великоднє яєчко в техніці «Декупаж».  

Детальніше
06.Жов.2020

Необхідність популяризації Правил дорожнього руху, особливо серед дітей, завжди є актуальною, адже цього вимагає саме життя. Як правило, в дорожніх пригодах найчастіше страждають непідготовлені до життя, довірливі, недосвідчені або самовпевнені діти, які, зазвичай, жодного разу не знайомились з Правилами дорожнього руху. Безперечно, Правила дорожнього руху необхідно вивчати з дитинства. Ці знання допомагатимуть кожному уникнути неприємностей, … Продовжити читання “Твій друг – безпечний рух!”

Детальніше
01.Чер.2020

Сьогодні, 1 червня, відзначають Міжнародний день захисту дітей. В Україні святу виповнюється  22 роки, а  у всьому світі його відзначають вже 61 рік з однією метою – захистити малюків планети від насильства, голоду, неможливості отримання освіти, медобслуговування та інших бід.  В Україні 1 червня не є вихідним, але для дітей завжди виглядає особливо святково: це … Продовжити читання “День захисту дітей у НВК “Гармонія””

Детальніше
03.Чер.2019

Що таке дитинство?  Бантики, резинки, Фарби і книжки, м’ячики, машинки. Це щастя і радість, що довкола лунає… Це те, чого дорослим так не вистачає… Веселими іграми, піснями і конкурсом малюнка на асфальті відзначали Міжнародний день захисту дітей  в ЖНВК “Гармонія”. Гарний настрій та позитивні емоції отримали всі учасники свята. А на завершення діти пройшли “кольоровою … Продовжити читання “День захисту дітей”

Детальніше
08.Тра.2019

Завершилась робота над проектом “Професії майбутнього – СІТІ ФЕРМЕР” в рамках підготовки до Архітектурного фестивалю – 2019 . Цілий рік клопіткої праці, обговорень, безліч ідей. І от – результат! Що ж дала участь у конкурсі нашому закладу? Впродовж двох років участі в проекті «Сприяння освіті», наш навчально-виховний комплекс №34 мав змогу глибше вивчати використання ЛЕГО в … Продовжити читання “Проект “СІТІ-ФЕРМЕР””

Детальніше