Новини

22.Кві.2021

22 квітня відзначається міжнародною спільнотою як Всесвітній день Землі. В цей день в різних куточках світу проводять різноманітні акції, що покликані спонукати людей бути уважнішими до тендітного і вразливого навколишнього середовища на планеті Земля. У День Землі в різних країнах, за традицією, лунає Дзвін Миру, закликаючи людей Землі відчути всепланетну спільність і докласти зусиль до … Продовжити читання “22 квітня – Всесвітній день Землі”

Детальніше
22.Кві.2021

Діти старшої групи “Капітошка” долучились до акції “Посади дерево, кущ” та висадили на ігровому майданчику кущі смородини. Маленькі садівники були в захваті від того, що навчилися саджати кущі та допомогли природі. Тепер малюки спостерігатимуть за ростом рослини.  

Детальніше
07.Кві.2021

05 квітня, у сонячний весняний день, дітки середніх груп зустрічали весну. Вони розповідали вірші, грали у народні ігри, водили хороводи, а настрою всім додав запальний «Гопачок» у виконанні маленьких музикантів.                                                   … Продовжити читання “Розвага для дітей середнього дошкільного віку “Весну зустрічаємо, весело співаємо””

Детальніше
06.Кві.2021

“Спорт – це дружба! Спорт – це сила! Спорт дає всім дітям крила”  – з таким гаслом діти старшої групи “Полуничка” разом з інструктором з фізичної культури, Бруліною Оленою Миколаївною , провели розвагу “Ми веселі малюки, зі спортом дружим залюбки” до Міжнародного дня спорту! Протягом розваги вихованці з великим захопленням грали у цікаві рухливі ігри … Продовжити читання “Розвага “Ми веселі малюки, зі спортом дружим залюбки””

Детальніше
01.Кві.2021

Сьогодні до нашого садочка завітало яскраве сонечко і красуня Весна. Дітки молодших груп “Бджілка” і “Дюймовочка” разом з Весною водили хороводи, співали пісеньки та грали у веселі народні ігри,а музичний супровід додав малюкам веселого настрою.                                      

Детальніше