Творчість педагогів

07.Гру.2020

Д/гра “Види спорту” Мета:  формувати у дітей дошкільного віку елементарні знання та уявлення про збереження та зміцнення власного здоров’я; розширювати кругозір,  збагачувати словниковий запас дошкільників, закріплювати зимові та літні спорту, вміти підбирати інвентар до потрібного виду спорту  і називати це вид спорту; розвивати фізичні особистісні та інтелектуальні якості кожної дитини, розвивати дрібну моторику, образне і … Продовжити читання “Дидактичні ігри для старших груп (авт. вихователь І.П.Волковська)”

Детальніше
15.Лис.2020
Детальніше
21.Лют.2020

Адміністрація навчального закладу щиро вітає педагогів «Гармонії», які взяли участь у міській педагогічній виставці «Сучасна освіта м. Житомира – 2020» – Сушкевич Любов Борисівну, Кальчук Олександру Станіславівну. Робота вихователя ГПД Сушкевич Л.Б. «Путівник у квест – land» презентована департаментом освіти Житомирської міської ради на обласну виставку перспективного педагогічного досвіду «Сучасна освіта Житомирщини – 2020». Робота … Продовжити читання “Педагогічна виставка «Сучасна освіта м. Житомира – 2020»”

Детальніше
13.Лис.2019

“До питання розвитку творчої активності молодших школярів” – така проблематика відображена у спільній роботі педагогів ЖНВК №34 “Гармонія” Біляк О.А. та Плющик Є.В., що представлена у науковому журналі “Молодий вчений”. Детальніше з текстом статті можна ознайомитись за посиланням. Вітаємо авторів та бажаємо нових наукових відкриттів! До питання розвитку творчої активності молодших школярів

Детальніше
20.Бер.2019

За підсумками роботи обласної виставки перспективного педагогічного досвіду “Сучасна освіта Житомирсщини – 2019” колектив педагогів ЖНВК №34 “Гармонія” у складі Снігир В.М., Бедрінової Г.Б., Пінчук І.В., Долінчук І.О., Лазарчук І.Д., ВойткоЛ.О. здобули перше місце, представивши роботу «Формування сенсорних еталонів та елементарних математичних уявлень у дітей дошкільного віку засобами LEGO-технологій». Вітаємо! Бажаємо нових звершень та перемог!

Детальніше